Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Jaroslava Mezírková

Hlasování


Diskuze

Urychleně nakoupit ruskou vakcínu Sputnik V a očkovat. Lidi jsou znechuceni? Spíš zhýčkaní. Dodržovat pravidla, které vláda vyhlásila již vloni. Každý stát má omezení a tvrdě je vyžaduje. U nás skoro nic. Dávat mnoha tisícové pokuty, ne 5000, ale desetitisíce a většina by si to rychle rozmyslela.

To je základní nutnost, být soběstační, nejen v potravinách. Předešlé vlády zcela zlikvidovali naše zemědělství i průmysl. Jsme jen montovny a skladiště EU.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..