Slovo úvodem

Vážení a milí přátelé,

dovolte mi rekapitulaci jednání Poslanecké sněmovny v období od 29. září do 7. října 2020.

S ohledem na vládní opatření související s pandemií koronaviru jsme jednali v polovičním formátu.

K dalšímu sněmovnímu jednání jsme propustili novelu zákona o zaměstnanosti (tzv. kurzarbeit), novelu občanského soudního řádu (chráněný účet pro dlužníky v exekuci), novelu zákona o platu představitelů státní moci (zmrazení platů ústavním činitelům) a návrh zákona o Vojenském zpravodajství (rozšíření pravomocí Vojenského zpravodajství o kybernetickou obranu).

Návrh paušální daně jsme projednali ve druhém čtení, nyní je před závěrečným hlasováním.

Schválili jsme možnost vyslat během příštího roku až 851 českých vojáků na zahraniční vojenské mise a vládou předložený časový harmonogram projednávání státního rozpočtu České republiky na rok 2020.

Na vědomí jsme vzali státní závěrečný účet České republiky za rok 2019.

Radek Vondráček

Anketa

Souhlasíte s opatřeními vlády v rámci vyhlášeného druhého nouzového stavu v České republice?

Archiv anket

Vyhledat diskuzi

Člen Ladislav Kašpar

Hlasování


Diskuze

Už nic nezdraží paní Kapalová. Voda se už uvařila jen řezníci z hradu budou nad mrtvolou držet ještě nějakou dobu tryznu jak nad Staňkem. Pán Bůh s námi.

Dobrá tak tedy pro méně chápavé a p. Franka zvláště, ještě jednou. V této republice nefandím komoušům, estébákům, zlodějům, podvodníkům, lhářům v této vládě a také jejím posluhovačům, podržtaškům, lobistům a jejich tolerovačům a voličům. Takže nebudu vás p. Franku, na rozdíl od vás,

urážet zpochybňováním vašeho pobytu v ČR a vaši výbavu pro tuto společnost. A máte pravdu. Mám radost z toho jak se to těm zhora jmenovaným pomalu hroutí. Nikoho jsem zde nikdy neurážel, prezentoval jsem své názory, podpořené skutečnostmi, nikomu jsem je nevnucoval. Že vám zde tyto, tak říkajíc,

nejdou pod fousy není můj problém a svědčí o malém povědomí jak vést dialog. Když nejsou argumenty na názory tak se příjde s útoky na osobu. Já vám vaše Babiše, Hamáčky, Havlíčky, Faltýnky, Primuly neberu, i když s posledně jmenovaným, přestože se voda vaří, budou ještě se zlovůlí Zemana problémy.

No vidím, že jste šikovný a že si dokážete sám najít kdo všechno z politiků se také k těmto ******ním výrokům vyjádřil. Ty žvásty dotyčných byly vyřčeny a pokud jim rozumíte jinak není můj problém. Ale z mé strany je to, od těchto rádoby představitelů, hnus. Ani nevím z čeho jsem je vytrhl.

A šmejd z tel. reklamy co vám dovezl elektrokolo zn Crussis vám nevadí? Také lžou. Nic nedovezl. Je lehce dohledatelný. A výrobce je z Česka. No nekup to! Zboží co potřebuje reklamu je špatně prodejné a o tu reklamu dražší. Ale bohužel naivita některých je bezmezná a potřebují vodit za ručičku.

Včerejší brifing vlády:
Andrej Babiš, premiér: „Já nevím, kde se staly chyby. Já nevím, kde je zásadní problém… Nastaly nějaké chyby, my jsme se z nich poučili.“

Jan Hamáček, ministr vnitra. „My se té odpovědnosti nezříkáme, trápí nás to, mrzí nás to, ale do svědomí by si měl sáhnout každý.“

Pravdou je, že Hamáček žádné svědomí a sebereflexi nemá. Takže kdo co rozdmýchává paní Němečková? Opozice?

Chce to mít větší přehled i dnes ne jen z biologie na základní škole. Staré a nemocné nenapojujeme. Umírají v klidu na lůžku s opioidy,“ píše na facebooku lékař z jihlavské nemocnice. 10.10.CNN Prima NEWS, Hamáček vyhrožoval: pokud to neuděláme , budou v ulicích mrazáky na mrtvoly

iRozhlas: Prymula nevyloučil, že se kvůli koronaviru změní pravidla v pohřbívaní. „Optimální způsob je žeh nebo kremace,“ nechal se slyšet s tím, že v daném smyslu vydá dobrozdání. Odkazy zde nedávám protože někteří si s nimi neporadí.

Staré pacienty v nemocnici ani nepřipojovat jen dodělat opiáty, dle lékaře. Pak do mrazáku v kamionu dle Hamáčka a časem do kafilerie dle Primuly. To jsou nápady, té důchodci podporované, vlády ne opozice. Poslouchejte odborníky. Ale které? Ty lékaře kteří podepisují petice proti opatřením a nošením

roušek? Ty zdravotníky kteří jsou teď už nakaženi a je jich už 4500? Babiše který potřeboval jet na Krétu a do Chorvatska? A teď škemrá. Tomu říkám ironie.Je mně fuk, že si některé za jidášský peníz koupil. Já mezi ty pochlebovače nepatřím. Není mou vinou, že to někteří nedovedou pochopit.

Hladina oxidu uhličitého v místnostech může člověku bránit v jasném myšlení a uvažování, a dokonce může i ohrozit zdraví. Toliko citace britského deníku Guardian. Takže asi dýcháte itenzivně když máte takovou starost o mou znalost politiky v souvislosti s Babišem a CO2. Zloduchem jste jej nazval sám

Definujeme-li co2 jako plyn škodlivý a smrtelný, je jeho srovnání s Babišem velmi trefné přičemž co2 je záležitost globální kdežto přisuzování Babišovi nějakou planetárnost je úsměvné. Toho prvního problému se zbavit bude těžké, ten druhý problém se odstraňuje sám😂

To je zase provokativní otázka. Vláda vyhlásila. Ha ha. Marketinkově totálně zblblý Babiš dovolil vládě vyhlásit nouzový stav. Záleží na tom jak starý je ten lidský život. Cena toho mého už určitě nepřevažuje ekonomické zájmy toho neschopného ,rádoby premiéra, majitele divize Agrofert.

A kdo bude pak ze silnic odtahovat tato obotičkovaná auta jejichž majitelé nezaplatili? Kolik mají jednotliví měšťáci botiček k dispozici a co až dojdou? Je to zase jen plácnutí do větru nějakého agilního blba. Zde to bylo vždy jen o represi nikoli o prevenci. Takže my vám pomáháme a vy se chraňte.

On ten údajný automat má za sprostá i naše přímení. Již dvakrát jsem měl v této věci dotaz na správce těchto stránek uvedeného jako kontakt . Vždy bez odpovědi. Dovolím si příklad. Oslovím-li p. Vratislava z příspěvků 28.9. příjmením( omluva dotyčnému za familiárnost) je toto vytečkováno.....

Když však napíši Babiš či Bureš tak tyto jsou údajným automatem přijatelná? Toliko příklad. Některé přízpěvky s tečkovaným oslovení pak ztrácejí smysl. Je to nějaká divná praxe. Správci této platformy by měli přistoupit k úpravě nebo k vysvětlení proč k tomu dochází.

Pane *****ku máte naprostou pravdu a plný souhlas s vámi. Jen bychom si v té naší popelnici měli napřed udělat pořádek s našími,rádoby, výrobci a nedovolili jim vyrábět sýry bez mléka, salámy bez masa, jogurty nejogurty a mnoho dalšího vyrobeno z náhražek. Ať už jsou to vysočiny či nížiny......

Sám výrobce Nutelly p.Ferrero byl před smrtí v podezření, že změnil receptůru podílem kakaa protože údajně trochu zbledla. Na našem trhu je několik podobných pomazánek z lískových oříšků. Mnozí zahraniční výrobci mají své společnosti u nás takže si to kritizované vlastně vyrábíme doma.

Chápu,že pro toho kdo se v této společnosti už nedokáže orientovat je svobodný trh zlodějna. Na vzpomínky jak jste se měl kdysi dobře máte právo. Ale nechápu co bych měl "vám starším" závidět. Ty vzpomínky? Já mám jiné.

Můj poslední přízpěvek byl koncipován jako úvaha a ne žádost o poťouchlé, dvojsmyslné rady. Bude-li nutno tak péči o mé svědomí a mé finance přenechám povolanějším a erudovaným.

Nebudu sestupovat na vaši argumentační uroveň. Nechám si pro sebe úroveň vašich "rozumných" přízpěvků s čsnormami zde. Nechci vzpomínat a stále srovnávat totalitu!!! Chápu, že tam stále vzhlížíte. Ale už to není o vás a tak nezbývá jen vzpomínat jak bylo dobře.

Jsem rád,že si mohu svůj stý názor vyslovit svobodně, koupit svobodně co chci na rozdíl od dřívějších norem. Dobře některým tak!!!

Jsem rád,že si mohu svůj stý názor vyslovit svobodně, koupit svobodně co chci na rozdíl od dřívějších norem. Dobře některým tak!!!

Obecně. Nekupujte zboží o kterém si myslíte, že je šizené, bude pak neprodejné. Nenechávejte se lákat na vějičku od obchodníků a různých šizuňků. Nebude pak potřeba zákonů na ochranu spotřebitele či proti šmejdům. Nikdo mne nedonutí koupit co nechci. To je svobodný trh a ne nějaké normy.

Ano, je to prasárna. Nikdo však nepřizná, že tím pachtěním po nejlepších cenách si za to zákazník může z části sám a ne jen, některými, nenáviděná EU. Je třeba si také uvědomit, že uvedením tohoto návrhu do praxe se všechny tyto výrobky zdraží. Jsem zvědav jak pak obyčejný zákazník pozná rozdíl.

Domácí ekologicky chovaná zvířata už máme za sebou, teď ta divoká a pak už konečně příjdeme na řadu my lidé. Vidím to na čipování. To bude zase nárůst úředníků a IT.

Zadání je zcela zcestné. Souhlasím aby při běžné kontrole byl vymožen starý dluh. A nesouhlasím, že by tato praxe měla něco společného s bezpečností silničního provozu. A už vůbec nechápu neschopnost policie vymáhat dluhy.

Jen nevím jak se vypořádám se svým svědomím, že coby příjemce tohoto volebního úplatku nejsem voličem dárce. Z jeho pohledu vyhozená investice i když z kasy nás všech.

Podaří-li se tento návrh bez dalších příloh a přílepků doslovně uvést do praxe tak s tím nemám problém.

Kuloáry
16.09.20

Aktuálnější jsou však dodávky rouše k do schránek důchodců. Jsou určeny k volbám a ne do konzumu pro rohlíky. Pokud jsou to ty vadné jejíchž reklamaci Čína odmítla a vláda nemá jinou možnost jak se jich zbavit tak je v podstatě jedno zda volit ANO v rouše či bez ní. Obojí je infekční.

Kuloáry
16.09.20

Mám tam bohužel ve jméně překlep. To jen aby mne zase někdo nevyučoval ze slušnosti.

Kuloáry
16.09.20

V PS je těch adeptů sice více ale nechápu jak chce někdo nasadit na Babice nějaký kodex obzvláště jde-li o etický.

Ano, zbytečná. Začal jste ji 1.9. vy, nemístným poučováním a lekcemi slušnosti. Pokud je zde téma o koze, na plkání o voze je jiné vlákno.

Buďte tak laskav a při srovnávání komoušů a estébáku s vámi a ostatními mne prosím vynechte. Já dotyčné, stávající či převlečené, nemám rád. Což je má věc a tito na pranýř patří. Viz lustrační zákon. Ale zmínka je zde jen o jednom o kterém tvrdíte, že není horší než já. Pane přečtěte si co píšete.

A k vašim dotazům. Včera chcete vědět s kterými ptáky sedávám, jakým přínosem jsem pro seniory pak chcete zveřejnit nějaké macešské obce, co budete chtít zítra. Vzhledem k GDPR vám toho asi moc nesdělím obzvláště když sám jednu odpověď z 8.9. dlužíte. Chci se vrátit k původnímu zadání vlákna. Děkuji

Je to logický krok. Banky své pobočky přesunuly, v podobě internetového bankovnictví, do telefonů a tabletů a na přepážky tím pádem už chodilo minimum abonentů. O bankomaty strach nemám a jejich zrušení se my stáří nedožijeme.

Nevím kdo zde stanovuje nějakou úroveň členů. Co však vím je, že se mnohým zde nelíbí skutečnost mnou napsaná 3.9. a rádi by na to zapomněli protože jsou jeho voliči a já jejich volbu nezpochubňuji. Nesnáší-li někdo tato fakta neexistuje přijatelnější forma sdělení pro pochopení.

Téma je alkohol v dopravě. Byl jste to však vy kdo 5.8. svou invektivou, k lidem s kladným přístupem k tématu, připletl vaši nemilovanou EU která vás prý odnaučila hospodařit s penězy. Otázka jak je to s tím přežitkem doby.

Je zde téma o lidech bez domova a né o seniorech. A na to, že by život seniora byl veselejší s krabicovým vínem mám diametrální názor.

Co chcete dokazovat? Vy nevíte, že váš guru byl partajník a estebák? Asi si hodně nepamatujete nebo nechcete. Toto je smutné. Konstatování skutečnosti není pomluva. Vaše slavná minulost vám nedává právo mne lustrovat a udílet mně lekce slušnosti a zpochybňovat mé členství v tomto parlamentu.

Jak vhodně si nazývá svého chlebodárce 30% jeho voličů je mně jedno. Pro mne je to osoba s nepřijatelnou minulostí a chápu, že vrána k vráně sedá. Co však nechápu je mentorování.

Vyznačené místo pro vozíčkáře není automaticky osvobozeno od poplatku za parkování. Ostrava Prokešovo nám. ZTP 35kč. Černá louka 25kč. Hlavní nádráží 50% z běžné ceny. Takže macešská Ostrava. Chce to mít větší informace.

Chtěl bych jen uvést na pravou míru, zde zmíněnou, mylnou informaci o tom, že majitel průkazu ZTP nemusí platit za parkování. Musí. Je to jen na benevolencích jednotlivých obcích a jejich vyhláškách.

Bezdomovec žebrá na ulici. Charita a jim podobní žebrají na státu. *******ům se rozdávají drogy a stříkačky. Proč alkoholikům nerozdávají tzv. krabičák. Je to začarovaný kruh. Je procento lidi kteří pomoc ocení a jsou schopni se vrátit ale mnohým tento způsob života vyhovuje.

Zadání je zavádějící neboď se nejedná o zvýšení mandatorní ale jednorázové, Burešem nazvané rouškovné což je v podstatě volebné. Jen se hádali zda je rozestřou do celého roku či vyplatí najednou. Nakonec vládní koalice rozhodla volebné 5000 kč vyplatit letos v prosincovém termínu.

A co tak novela, jejímž cílem je zavést motivační princip k zaměstnávání nezaměstnaných, nezaměstnatelných a všech do 60 let. Obzvláště v době zvedající se nezaměstnanosti.

Neslyšel jsem o iniciativě v parlamentu k likvidaci přijímání hotovosti, takže nechápu iniciatívu zachovávat něco, co platí. Dokud budou existovat klasické peníze je polemika zbytečná. A že by dneska obchodník nechtěl prachy, jen kartu? Zkušenost spíše opačná. Nepůjde-li el. nelze platit ani hotově

Hovoříme zde o obraně. Biblické rčení o házení kamene a chleba je dobré do pohádek. Raději se budu zodpovídat za míru obrany živý než mrtvý. Pokud si útočník myslí, že se nebudu bránit zbraní, má smůlu a nebudu se opírat ani o LZPaS, parlament či EU

Diskuze se tím vrátí k zadání vlákna a skončí napadání odlišných názorů bez argumentace. Nezapadá do toho ani lustrace mého vzdělání z minulého režimu. Na to kdo jsou voliči AB existují statistiky. Je mně líto těch důchodců-nevoličů AB na které je takto statisticky, mladší generací, pohlíženo.

Nepřehnal. Ocitoval jsem zde vládní představitele a namísto argumentů na jejich podporu, které nemáte, se setkávám s útokem na mne. Chápu. Sponzory důchodců nelze hněvat kritikou. Sledovat mou zaslepeneckou cestu bylo možné v minulém, zločineckém režimu. Dnes už naštěstí, i přez přání, neuvídíte.

Tohle je vlákno o něčem jiném. Kontakt na vedení webu je v modrém pruhu vpravo.

Pane Franku, na rozdíl od vás si ponechám názor na označení a cenu vašich názorů. Co bych si měl či neměl pamatovat je na mně a nejsem na tom tak špatně s krátkodobou pamětí abych už jen vzpomínal. Nepoužívám invektivy, jsou to mé názory, chápu, že se vám nelíbí. Nenutím vás vést debatu se mnou.

Jaké představy? Jaká kritika? Stačī když jsem citovál ty nejvyšší a vaše víra směřuje k nim. Já se nemusím nikomu spovídat, nejsem v té pozici. Chápu, že ty lži někomu nevadí a hledá omluvy v závisti a mindrácích ve vlastní zaslepenosti.

Pane Franku, a právě proto, že si, dle vás, ještě moc věcí pamatujete zřejmě jste už zapomněl na dobu kterou zde prezentuje komouš AB (Agent Bureš) kterému prý nic nedokázali. Se svým aparátem zkorumpovaných právníků, zkoupených medií, parlamentní skorovětšinou dokázal ovládnout tuto společnost...

.. a zajistil si v očích "voličů" údajnou beztrestnost. Státní zástupci si klepou na čelo z neskutečného kroku co provedl Zeman. Také už dostal strach. Vaši nabídku o přijetí k vám starším nepřijmu, jsem třeba ještě starší. A uvidíme s které generace volové potáhnou na smetiště. A že nejde o prachy?

Dovolím si parafrázovat. ANO tento systém systematicky generuje voly. Paní Ernestová se dost přiblížila smutné realitě. A bude hůř. Ještě pár úprav v ústavě, AB ( Agent Bureš) na hrad, a z Česka může být klidně Agrofertovo. Dostanete přidáno nad mandatorní rámec takže hurá k urnám ABY BYLO LÍP.

Občané, nejezděte nikam, utrácejte peníze doma. Poučoval jeden. Teď řídí blbou karanténu z Kréty. Druhý varuje před párty v Chorvatsku z Chorvatska. No Maďar. Jak věřit podobným šaškům? Jak hodnotit kroky tzv. vlády když je to o vodě a víně?

Megapodvod, který zničí ekonomiku, vykřikoval AB v pořadu OVM v prosinci loňského roku na opoziční návrh 15% daně ze mzdy. Teď se předvolebně vzbudil, a o čem snil, provedl. Opět vykradl cizí návrh tak dalece, že se to nelíbí novomanželovi z ČSSD. Takže nejen na povalování vlády je dobrá opozice.

Stát jsem i já. Tudíž nechápu proč bych měl pod nějakou falešnou ochranou zájmu dětí sponzorovat neplatiče pojmenovaného nezodpovědný rodič. Je to zametání problému, který stát není schopen řešit, pod koberec a výborný nápad jak se stát nezodpovědným rodičem.

Tam kam, dle vás, opozicí "povalení" z vlády. Hra se slovíčky? Definice demokracie kde opozice, bez jiného smyslu, má povinnost povalit vládu je trochu úsměvné. Ale smutná představa funkční demokracie. Ale ctím právo na jiný názor p. Škromachu.

Myslím, že mít radost z pádu Kalouska a Knížete vypovídá o mnohém.

A kdo bude trpět vás až budete příště v opozici?

Pane Hemzal, jsou věci ve společnosti jakoby tabu a popsat skutečnost se moc nenosí a mnohdy je z pohledu všelijakých podivných rádoby sociálních organizací protispolečenské. Vám se to povedlo vyjádřit naprosto přesně za což vám tleskám.

Kuloáry
16.07.20

Dále už bez komentáře.

Pane Koplíku! Jak píšete, nejsem schopen pochopit vaše myšlenkové pochody, nesouvisející souvislosti a podivné odkazy. Nevím, čím jsou tak zajimavé abych jim měl věnovat takovou pozornost. Nevím do jaké role se zde začínáte stavět ale určitá intelektuální nadřazenost se dá vystopovat. Dále NCMNT.

Už jen to, že si přečtu kam nemám s mými slabšími nervy chodit nechávám bez komentáře, jelikož ctím právo na názor, svědčí o tom, že to s mými nervy není tak špatné.

Efektivita bude spočívat v tom, že zřídíme NAVA (Národní agentůra pro vymáhání alimentů). Její chod by měla dozorovat patnactičlená správní rada volená z nevládních, neziskových organizací.

Kuloáry
15.07.20

Vzal jste to hodně zeširoka. Jen si marně vzpomínám, určitě mne poučíte, že by jmenování byli zavražděni komouši. Semelová vystoupila, plácala nesmysly, a zesměšnila všechny komouše. Takže moderátor veř. práv. tv si musí dávat pozor jaké exoty zve do studia s vědomím právní odpovědnosti.

A mohl byste prosím konkretizovat kterým tak špatným zákonem jmenovaný způsobil dnešní sucho? Píšete o špatných zákonech v čase minulém. Tudíž nynější, už nové, dobré, zákony přinesly vodu a sucho zmizelo? Justice a sucho. Prostřednictvím pana předsedy se musím smát.

Kuloáry
13.07.20

Nevím v jakém hnutí figuruje jmenovaný Železný ani neznám, mimo zpravodajství, jeho tv. pořad. Ale byl by blízko inzultaci člověk který by se v mé blízkosti k dotyčné vyjádřil stylem nějaké nicky jménem Semelová čímž se zařadila mezi mršiny. Co čekat od komoušů.

Pánové , vy poslední tři, popisujete to krásně, souhlasím. Myslíte, že ti o kterých píšete hovořili před volbami jinak? Nééé. Zajímalo by mne kdy příjde ten zlom a zapomenou na předvolební sliby.

Dovolím se vrátit k meritu tématu. Souvislost se součastným suchem už není relevantní takže bych to v PS odložil s vírou, že po prázdninách se její elity vrátí obohacení lepšími nápady než byl tento.

Měla. Fyziologická hranice organismu je kolem 0,2 promile. Cyklista je účastníkem silničního provozu takže nevidím rozdíl a kanoistu jsem na silnici ještě nepotkal.

Souhlasím se všemi kteří vidí, v tomto podivném papírkování a zdržování při placení v marketech, problém. Pane Franku už jsme dva co říkají nesmysly.

No prosim. Něco užitečného pro našince z pera EU, všichni jsou pro, přesto je zde zmiňováno postižení osýpkami.

Dobrá ale jak se bude určovat, že tato ****** žere ekologicky a bude v nějaké databázi a ta druhá né? Není to iniciativa EU ale zase nějaká čecháčkovina což se už stalo mnohokrát.

Každý koruna je dobrá. Plošně je to však nespravedlivé. Některé obce nepřišly o nic.

Souhlasím s p. Adamem. Je to dobrý návod jak se zbavit rodičovských povinností.

Nevím jak se suchem souvisí předseda ÚS. V tom případě je třeba zmínit také soudruha Zemana, StB Babiše a mnohé další z pidi strany KSČM kteří jsou tam jsou, i se svými, podivně získanými tituly mnohem déle.

Kuloáry
06.07.20

Stačí tomu davu slíbit vyšší důchody a vítězství je jisté. Pak se spaktujeme s komunisty a to už je jen krůček k totalitě. Nechápu proč bych nemohl proti komunistům bojovat jako v 89. Ovčane dej sem hlas a pak drž čtyři roky hubu. Super demokracie.

Já zase nerozumím vám. Zeptám se zde na meze a vy mně dáte přednášku o vstupu Švajcu do EU. Vašimi argumenty jsou jen hloupé odkazy na parlamentní listy které také nejsou celé Česko a také nepatří do EU........

Respektoval jsem vždy vaše názory. Ale jsou jisté meze( tentokrát ne ty dotazované na které jste asi nenašel patřičný odkaz) které, na rozdíl od vás, si překračovat nedovolím.

Kuloáry
06.07.20

Do skály vytesat pane Verbický.

P. Koplíku mně nějaké pochybné odkazy či statistiky nezajímají. Pouze fakta. Dcera spoluvlastní ve Švajcu 65-ti ha statek, asi 175 kusů hovězího. A až tam najezdíte v traktoru po poli za 30 let to co já nebudete mít chuť mně přesvědčovat. Na rozdíl od vás se vám nesnažím vnucovat mé názory.

Pane Koplíku, trochu logiky. Proč by meze tvořili když si je nikdy nerozorali?

Kuloáry
04.07.20

Souhlasím v plném rozsahu s p. Škromachem a podobné ,vlastenecké výkřiky ve stylu poločecha z SPD jsou nebezpečné, zavádějící a zcestné. Někdo zde napsal, že je třeba číst ten správný tisk. Tak to bych mu vřele doporučoval.

Podobné zcelování pozemků jako v SRN proběhlo také ve Švýcarsku ale né proto, že by chtěli jezdit traktorem po poli ráno tam a v poledne zpět. Ale proto, že se tato políčka dědičně generacemi dělila. Dnes už to není možné protože se dědicové musí vypořádat finančně a né rozparcelováním.

U nás proběhlo v padesátkách také zcelování ukradením. Jen my se s tímto zcelování moc ve světě chlubit nemůžeme a navíc ještě těm zlodějům dovolíme rozhodovat zda a co vrátit. Smutný to národ.

Kuloáry
24.06.20

Máte problém? Není zde místo pro popis toho jak se o svých oponentech vyjadřuje ten na hradě, jeho hlasná Trouba, Babiš, někteří poslanci z Ano. Např. Schillerová označuje opozici špínou. Takže nechte na hlavě a mrkněte také do vlastních řad jak se snažíte tuto populaci do třetího světa dostat.

Kuloáry
24.06.20

P. Musil. Agrofert zaměstnává 22000 lidí. Platí daně ? Kolik nás stojí na dotacích? Nula od nuly pojde. Jen jeden má však profit. Jen doufám, že né všichni důchodci jsou tak naivní a podporují zlodějnu v domnění, že nějaký drobeček dopadne i k nim. ANO, je to velká šaškárna na zhlouplých voličích

Citoval jsem šéfa CHKO Český ráj pana ing. Klápště takže vaše dotazy, zda si něco myslím, nejsou na mne. Jde o nepochopení jeho myšlenky. Dotyčný pán řekl, že je z hlediska investic jednodušší zápíchnout prst do mapy a naplánovat, že zde bude.....

Kuloáry
22.06.20

ANO. Souhlasím. Neměli bychom v tom případě hrdě jako lokajové přijímat z EU žádné groše. Mně chybět nebudou. Ale ten, komu chybět budou a určitě se nedopočítá bude Agrofert. Jen nevím proč se oligarcha čertí když mu ten nepatří. Nebo patří? Komu vlastně patří? Šaškárna o vlkovi a koze. ......

Kuloáry
22.06.20

Všem je to jasné jen né důchodcům, voličům ANO. Ale respektují pluralitu jak názorovou tak volební.

..... přehrada. Ale pokud nezačneme vodu zadržovat v krajině hned tak za dvacet let, dřív to postavit neumíme, už nebudeme mít co zadržovat. A už to neřešte. Ať vám udělám radost tak jsem také pro přehrady i když vím, že se ani jedné nedočkám. Půl bilionu nebude stačit ani na chod tohoto státu.

Šéf CHKO Český ráj říká: Z hlediska ekonomiky investic je samozřejmě nejjednodušší ukázat na jedno místo a říct, že tam postavíme zeď. Ale co když ta voda nebude. To pak budou přehrady prázdné? Není to hlavní řešení, je to kosmetika. .......

.........Podle prognóz potřebujeme tu vodu mít v obcích a ve městech, nikoliv někde v přehradě. Je to výkřik, pouhé PR, nic víc

Jenže, bohužel, ne zemědělec ale ten kdo úrodu od něj koupí určuje co má dotyčný zasadit. A v tomto komunisty historický pokřiveném zemědělství už nejsou sedláci ale jen pronajimatelé a nájemci. První zajímají peníze a druhé nezajímá zkvalitňování cizí půdy. Tento kruh nemá řešení.

Souhlasím s tou většinou které se tato nehospodárná politika nelíbí. Vše podstatné už bylo popsáno jen bych dodal, že právě ti nedostudovaní faráři z tribuny a jejich děti budou muset utahovat opasky a proklínat naší rozhazovačnost. Nedivím se jejich volání po nějaké změně.

Kde chybí argumenty přichází demagogie, dezinterpretace, čtení mezi řádky. Pro mne je urážlivé tvrdit co jsem nenapsal. Dokonce prý s despektem. S deskeptem píši tento příspěvek. Taktéž je pod pás označit druhého názor za škodlivý a diskriminační aniž bych byl schopen toto vyargumentovat. .......

......Tvůj názor- můj názor. Ta pomlčka je prostor kde je třeba se pohybovat velmi opatrně, slušně a s respektem. Je třeba zde zmiňovanou yntelygenci umět také užívat.

Odpovím ve znění otázky. Nevím. Na podobné téma neznají odpověď fundovanější, s mnohem větší porcí dat a čísel které se nám (mně) nedostávají. P. Adame, žijeme v divné době kdy se realita moc nenosí a podobné označení 2-3 generací se považuje bohužel za rasistické.

Kuloáry
15.06.20

Hlava mně nebere proč má český stát garantovat úvěr firmě, kterou skoro z poloviny vlastní čínská státní firma s viceprezidentem pro Evropu a čínskou spojkou prezidenta Zemana J. Tvrdíkem. Proč Citik celou částku zhruba 2,5 miliardy korun, nebo svůj podíl, která Smartwings chybí, nanalije ze svého?

Kuloáry
10.06.20

Izraelský nejvyšší soud v úterý nařídil zrušit kontroverzní zákon, který měl umožnit legalizovat židovské osady vystavěné na soukromých palestinských pozemcích na Západním břehu Jordánu. Podle soudu tato norma odporuje ústavě. Zase jedno ***** patolízalství vlády ČR. Petříček měl pravdu.

Kuloáry
10.06.20

A ještě zde nebyla zmíněna paralelní vláda s vrchním velitelem ozbrojených sil, ministrem zahraničí Indrákem, ministrem bez portfeje Nejedlým, ministrem pro vepřovou výživu Minářem, ministrem pro nic Tvrdíkem a zbytečně mluvícím kronikářem a praporečníkem Ovčáčkem. Zde není odpověď vyžadována.

Tohle je eticko-ekonomicky problém a dilema. Není sporu o živoření těchto ubohých tvorů a je nutná náprava, na druhou stranu se vejce stanou luxusním zbožím.

Stát není schopen vykoupit pár metrů pro silnici jejíž povolování trvá 10 let a zhotovení dalších 10let. A to je přehrada mnohem větší problém do majetkových práv. Ponechám si svůj názor o převážné zodpovědnosti za hospodaření s vodou v krajině na zemědělcích a lesnících.

Kuloáry
10.06.20

Může mně někdo odpovědět kdy skončí odporné vměšování Ruska do naši vnitřní politiky? Kdy skončí diktování Číny s kým se můžeme scházet a s kým třeba obchodovat? Anexe je odporný akt. A hodlá-li se jej provést náš spojenec podporovaný šílencem z US je naše povinost na to upozornit.

Ty kecy v parlamentu jsou pojem relativní. Záleží na tom zda je vede vládní koalice nebo opozice. Každý chvilku tahá pilku. Takže někdy příště se karta obrátí a kecy povede druhá strana. A proto navrhuji zrušit opozici. Ano, bude líp. Ale už asi bylo.

Myslím, že lidem na Uničovsku by se v pondělí ráno nikdo neodvážil říct o nedostatku deště. Přehradou, postavenou za možná dvacet let, vodu do půdy nedostaneme. Tu musí zadržet zemědělec na svém poli. Ale né na 100ha svažitém letišti navíc nevhodně osetém. Jenže Zemědělců je tu málo

Je to z části globální problém. Min. Toman je v pozici teoretika s nápady vodních nádrží. Ale to sucho nevyřeší. Největší problém, jak už zmiňujete je u těch kdo krajinu tvoří a to jsou zemědělci a z části lesníci. A tam se Tomanovi, se střetem zájmů, nechce ani teoretizovat. Otázka velkých peněz.

Vrátit krajinu před komunist. kolektivizaci je nemožné ale zmenšit osevní plochy (30ha je výsměch),její skladbu a okamžitě skončit se spalováním potravinových plodin. Samozřejmost je také vracení zeměd. zvířat na pastvu do podhor. oblastí. Jediná volně viditelná ****** je dnes na zápraží Agrofertu.

Přemýšlel jsem jaká kulišárna za tím nicotným návrhem zase stojí. Asi už má min.financí vše důležité vyřešeno.

Tady přece něco podobného funguje v době nouzového stavu. Mýlím-li se pak ministerstva zdravotnictví a vnitra jednala protiprávně? Vojtěch deklaroval křišťálovou čistotu nákupů. Takže nechápu nějakou legislativní nouzi v této věci.

Ano zrušit (nemyslím tím hnutí) ale jen v případě, že by se zrušily všechny, mnohem podivnější, odpočty. To je však nemožné už proto že např. bez odpočtu z reklamy by skončila všechna komerční media.

Tak,tak, restrikce a přísnost musí být. A protože nemáme konopné ministerstvo je třeba zřídit lespkň vládního zmocněnce s pobočkami na krajích a patřičný počet zaměstnanců aby to všechno uhlídali. K popukání mně příjde zdůvodnění návrhu ohledně snížení ceny. Krok k soběstačnosti se značkou Klasa.

Souhlas p. *****ku. Nevím co tím vláda sleduje. Že by měl někdo zájem o Agrofert? Kdyby se tak, nedej bože, dostal na Kajmanské ostrovy. Z takové dálky by mně Kostelecké párky snad ani nechutnaly. A je jedno, jak píšete, bezdomovec sk. nebo oligarcha sk.

Kuloáry
31.05.20

P. Vondráčku, zpochybnil jste, že by slova placeného estebáka falmera v ruských novinách byla autentická. Proč potřebuje dotyčný soudruh překladatele a mluvčího ve vaši osobě? Čím jste mu zavázán? Máte to m*****ně zapotřebí?

Je to názor pí. Zábrodské a pokud někoho diskriminuje a škodí měl by napsat jak konkrétně. Navíc se s ní plně ztotožňuji. Nejde totiž o post uklízečky či nočního hlídače. Teď jsem zvědav kam mám jít já.

Kuloáry
29.05.20

Netušil jsem, že zde budu potřebovat mentora. Dokonce gramatického. Ale objevují se všude. ANO už budu psát velká písmena ANO vždy ANO. Kde nejsou argumenty, přichází útok. Pane Koplíku, vše dobré. Sejdeme se někde na pivě, dáme řeč a nenecháme si do toho kecat. Á jej zase slovo co se nebude líbit.

Kuloáry
29.05.20

Nezpochybňuji vaši znalost strategie opoz. stran. Žádná opoziční strana nepůjde hlavně proti svým voličům. Alespoň to. A zájem o stát v podání ANO respektive Babiše? Ještě tu nebyl premiér s takovými problémy. Klaus kradl jen pera. A s pragmatismem proto do vlády vstoupila právě rozpolcená ČSSD.

Kuloáry
29.05.20

Bravo p. Kroutile. ksčm (nemají právo ani na velká písmena) se svými přisluhovači jsou mafiáni a jako takoví nemají místo v žádném demokratickém parlamentu natož dokonce ve vládě. Podporovatele stalinismu jsou zločinci rovni fašistů a nemají právo na politický život v demokratické společnosti.

Kuloáry
29.05.20

Dole jmenované opoziční strany nemohly podpořit ANO protože měly máslo na hlavě se svými oligarchy z předchozích vlád a velkou zkušenost, že by podpora nynějšího oligarchy byla polibkem smrti, jak se o tom přesvědčila nulová ČSSD. Nynější vláda už hodně poklesla pod ty předešlé.

Děkuji za doplnění. Návrh je to moc pěkný. Jen si vůbec nedovedu představit jeho realizovatelnost ve chvíli kdy zatím zdaleka nebyly naplněny všechny existenční požadavky. A pokud by k tomu došlo tak si myslím, že důchodců by se to netýkalo. Škoda.

Kuloáry
28.05.20

Pane Verbický no to tak ještě; většinu v parlamentu. Jim stačí, že vládnou. Je mně líto, že váš předpoklad o mé neschopnosti vést věcné a konkrétní diskuze, nesplňuji. Země, ve které je strana s tak strašnou minulostí, klíčovou ve vládě není demokratická. Byla to největší polistopadová chyba.

Kuloáry
27.05.20

Pane Verbický chcete po mně vyjmenovat všechny komouše sedící v parlamentu a podporující Babišovu vládu?

Nevím pane Franku jaký překlep máte na mysli.

Nechci se dočkat toho až se ceny z farmářských trhů přestěhují do supermarketů které si ještě připočítají svou marži.

Co chcete 27.5 prodlužovat když to 25.5 konečně skončilo?

Kuloáry
27.05.20

Pí Němečková, souhlasím s vámi. Jen je hodně licoměrné upozorňovat na propagaci nacismu a zapomínat na to stejné u komoušů. Zákony na to mámé jen je směšné volat po jejich uplatňování když druzí jmenování jsou u vesla.

Rada vládě: raději už žádná další opatření nepřijímejte, mnohá nemají logiku a pokuste se to nějak do voleb" doklepat".

Bojím se zase oslovovat, omlouvám se za správce webu a děkuji za odpověď. Jen jsem chtěl vědět zda mezi takto podporované by byli i cestující důchodci. Z návrhu vlády vyplývá nějaký příspěvek k eventuálnímu přízpěvku od zaměstnavatele což bychom my, rentiéři od Maláčové nedostali.

Moc dobře nechápu zdejší hvězdičkování některých slov. To už nelze normálně oslovit pana *****ka?

P. *****ku pro jak široké spektrum občanů si představujete příspěvek státu na podporu pobytu v ČR?

Kdyby se Babiš touto radou řīdil a odstřihl se dotačně od té strašné struktůry EU tak ten, ne jeho, Agrofert by byl už jen historickým pojmem.

Někteří ještě nedostali od státu ani korunu a už jsou tu hlasy o trestní stíhání pro ty kteří něco údajně zneužili. Nejprve je třeba se podívat na trestní hospodaření vlády abychom nebyli na absolutním hrotu EU se stamilionovými náklady na jednoho nakaženého.

Kuloáry
15.05.20

9.5. jste napsal:"Chtěl jsem tím říct, že o Putinově popularitě v Rusku se vrcholným politikům EU může jen zdát." Nebyl jsem to já kdo toto srovnání nastolil. Nechci být nikterak osobní s respektem k jiným názorům. Můj odpor k ruskému vměšování do cizích států je trvalý a z mé strany již no comment.

Kuloáry
15.05.20

Omluva za předčasné uložení nedokončeného příspěvku. Celá tahle debata je mimo mísu na niž jsou pomíchaná jablka s hruškami. Chceteli srovnávat Putina a EU takže ještě jednou. Který ruský mužík zná všechny gubernátory ruské federace?

Kuloáry
15.05.20

Celá tahle debata je mimo mísu na niž jsou pomíchaná jablka s hruškami. Tak ještě jednou. Který ruský mužík zná

Kuloáry
15.05.20

A jak jsem se už jednou psal, jsme na opačných pólech názorového spektra. Před r. 89 jsem byl zaneprázdněn právě druhým břehem takže nevím, na rozdíl od vás, co psal totalitní tisk. Ale ctím pluralitu názorů.

Kuloáry
15.05.20

P. Koplíku nezpochybňuji vaše právo na čtení jakéhokoli bulváru bez ohledu kterého, z vámi jmenovaných extremistů, citují. A použii vaši terminologií. Zkuste se zeptat vašich mužíků zda znají někoho z gubernátorů Ruské federace.

Konečně vláda, s blížícími se volbami, procitla a pochopila, že body se dají získat i opozičními návrhy zákonů z nichž právě tento byl navrhován už před dvěmi léty.

Co to je nejkratší lhůta? Pokud vím je to zase jeden ukradený návrh opozice která jej navrhovala asi před dvěmi léty.

Kuloáry
13.05.20

P.Koplíku opět máte pravdu, nepochopil . Srovnávání diktátorské popularity Putina v Rusku s politiky EU se pochopit nedají a ani se o to, při mém vzdělání, nesnažím. A odkud čerpáte statistiky jak znají občané EU své politiky? V parlamentních listech jsem to nenašel.

EU nemá minist. zdraví. Proto zcela v působnosti členských států zůstává stanovení zdravotní politiky, organizace zdravotnictví a poskytování zdravotní péče, včetně rozdělování na ně vyčleněných zdrojů. Než zde trousit bludy je dobré si přečíst smlouvu hlava 14, článek 168. A zase o psovi a holi.

Kuloáry
09.05.20

P. Koplíku máte pravdu. Rozumný cizinec se diskuzi vyhne. Jenže naši nerozumní, prokremelští, normalizační cizinci o nich nediskutovali ale přīmo je stavěli. Vyznávali v hlubokém úklonu vnucený anal-alpinismus. A že člověka s opačným názorem nazýváte užitečným *****em mně od vás nevadí.

Kuloáry
09.05.20

Z demagogie o byrokracii EU si mnozí češi udělali dogma a šíří ji jako mantru. Vláda, předsedové parlamenu a jejich výborů také neprošli přímou volbou a máme je za byrokraty? Proč jste nebyli volit poslance do EU? Je to zde samé míchání hrušek a jablek. Hold kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

Jsem zvědav na reakce po druhé vlně čínské chřipky. Dle některých odborníků bude třeba nechat společnost tzv. promořit a pak bude pohled na "nezodpovědné státy" možná jiný. EU je jako řetěz tak silná jak jsou silné jednotlivé články. Náš článek je jeden z nejslabších i dle zdejších názorů

Kuloáry
08.05.20

Je evidentní p. Koplíku, že jsme každý na jiném břehu, nejen názorového, spektra. Jste-li znalcem ruské diplomacie v oblasti utužování Č-R zájmů jistě objasníte proč Rusové odstranili pamětní desku obětem Katyně s tím, že se událost nestala. Jen prosím fakta, ne ta z učebnic dějepisu ksč.

Kuloáry
07.05.20

Souhlasím s p. Tarabou o diplomatickém jednání. Jen nevím zda zastrašování, vyhrožování tribunálem či podkopávání komunálních orgánů patří do diplomatického jednání. Je to však jenom hra a zástěrka jiných zájmů putinova skomírajícího Ruska.

Babišovo předvolební heslo bylo, že nám vládnou nemehla. Má pravdu přeceda. Jen jsem nepochopil proč ty nemehla už dávno nevyhodil. Napadá mně něco o vránách sedajících si k sobě a lidech kterým stačí zobat z ruky.

Už vznik této trafikové agentůry a jejich poradců je sporný a teď ještě rozšíření pravomocí? Vždyť se najdou nějaké Valachové, Kratochvílové, Peltové a další šībři.

Všeho moc škodí. Kdyby to bylo spravedlněji navrhováno a plánováno tak třeba do prázdnin. Ale zde převažuje byznys nad zdravím.

Kuloáry
29.04.20

Myslím, že všichni, ve světě otráveni ruskou gerilou, by byli rádi kdyby je kdokoli upozornil na
smrtelné nebezpečí. Bohužel neměli to štěstí. Pojem zahraniční politika vnímám jako souhrn činností se zásahem do přezhraničního dění toho kterého státu. Zde to však vidím obráceně.

Jediná výhoda tohoto návrhu je, že jedním soudním řízení soud získá víc, nově zvedajících se soudních poplatků.

Tihle šmejdi cílí na slabou stránku lidí kteří chtějí vydělat. Dokud budou lidé s touto vlastností k dispozici nic tyto šmejdy nezastaví. Je to realita, možná mnou trochu tvrději vyjádřená.

Proboha snad někdo nevěří návrhu záměru zdražit soudnictví. Tento moloch je nenažraný (omluva, neznám výstižnější slovo) a je třeba jej nasytit. Takže kdo má prachy má pravdu. Ve vedlejší diskuzi jsem zavadil o názor k soudnictví z dob modrého temna. Toto temno přichází právě s touto vládní sqadrou

A co bude dělat BIS a UKIB? Ale zřejmě armáda hledá nějakou činnost když není jinak vytížena.

Půjde-li čínská krize nynějším tempem, čímž bude splněn příslib ministra Plagy o termínu maturit, je tato kuloární debata pak už bezpředmětná.

Zde je myslím každá rada zbytečná a tento dopis hovoří za vše.
https://de.scribd.com/document/456371546/Otev%C5%99en%C3%BD-dopis-ve%C5%99ejnemu-ochranci-prav#from_embed

Při vyhodnocování účinnosti karantény, monitorinku a detekci, účinnosti vládních opatření a připravenosti zásahu v nouzi se ČR posadila na 25 místo na světě a 11 v Evropě takže hogo-fogo Babišova bublina, s radami ostatním státníkům včetně Trampa jak to dělá dobře, smutně splaskla.

Zůstal bych u původního návrhu.

Ano ale preferoval bych individuální přístup ne vrtulníkový systém.

V žádném případě. ČNB není moc věrohodnou institucí s machinacemi kurzem koruny, které svědčí vývozcům. Nevidí malé dovozce a spotřebitelé. A pro koho by byly případné výnosy?

Jednoznačně ano. Jen bude potřeba přijmout na úřadech nové zaměstnance znalé eletronické komunikace. To je praxe když se néco nového zavádí. Po odeznění čínského potěšení bude třeba snížit nezaměstnanost. Je možné také použít nevyužité kontrolory EET z FÚ.

Chtěl bych vidět kolik lidí má u sebe 10000kč na pokutu. Myslím, že ani ti z rautu u Zemana. I když Maláčová s Hamáčkem s placením pokuty už zkušenosti mají, tak druhý jmenovaný to má jako recidivu a tam by měla být jedna nula navīc. Hold, kázat vodu a pít víno a ještě ve svém rezortu.

Hlasoval jsem pro jen proto abych se mohl vyjádřit coby odpůrce jakéhokoliv EET.

Problém mnohých je, že se ze dne na den z moci státu ocitli ve finanční tísni. Takže jakákoli finanční úleva je vítána.

Domnívám se, že ano. A i když by třeba někteří neuspěli, věřīm že společnost v budoucnu na těchto maturantech určitě nepozná, že ve školním roce 19-20 byl v nouzi vytvořen určitý ústupek.

Částečně pomůže. Nemají-li v tom inkriminovaném období žádný příjem nemají z čeho platit. Otázka je ale z čeho mají žít a platit další závazky.

Myslím, že zde mezi zmíněnými není v rámci nároku žádný rozdíl.

Jištění, ať jakékoli, je určitě namístě.

Ani nulová DPH nepostaví nový byt. Natož aby jej slevnila.

Je třeba vidět komu to prospěje. Nepochopil jsem jak může chemické MZ největšího agroferta,pardon agronoma, a monopolního výrobce hnojiv být pod jednou hlavičkou s MŽP. Opět jedna vládní kulišárna. Jsem zvědav který z pánů půjde od válu a pro kterého bude vytvořena nějaká agentůra. Třeba pro déšť.

Možná ano ale až po tom kdy vrátí zemědělci krajinu do stavu před komunistickou uzurpací.

Už za vlády Šabatové byla existence tohoto úřadu dost diskutabilní. Nynější šéf jej degraduje uplně.

Vážený pane Sazeček, také nekomentuji vaši inteligenci. Ponechte prosím mé komentáře, pokud to neumíte bez napadání, bez povšimnutí. Nejsem příznivcem ANO a ani jejího šéfa ale to je můj problém a vy s tím bohudík nic neuděláte.

Jednoznačně. Jen pozor na příklady třeba ze Švýcarska. Normální člověk čeká na pas 10 let a mladý Babiš jej má hned. Kolik to asi stálo? (Úsilí)

Ano. Ale když volební normy beztrestně nedodržuje ani ten na hradě, jaký asi dává příklad voličům, byď komunálním, v podhradí. A to stejné platí i o vládní klice která vede permanentní volební kampaň nesplnitelnými sliby a uplácením dvaceti devíti procentní, naivní části voličů, zákon nezákon.

Každé zpřísnění nějakých podmínek či stanovení nových povinností znamená pro AOS také nové finanční náklady. Kdo na to přispěje? No přece my, spotřebitelé. Přece jsme na to dostali od nejvyššího přidáno.

Pokud bydlíte na vesnici a netopíte uhlím tak klidně od zítra. Plasty- kontejner, papír-kontejner, sklo-kontejner, kuchyň odpad-komposter, popel z kotle -nejlepší hnojivo, kovový odpad a vše ostatní- sběrny dvůr. Velký problém -Pneu. Mnohem horší je to však ve městě a nejhorší v panelácích.

Rád bych napsal ano. Ale když vidím způsob zadání a provádění, tak této vládnoucí garnitůře se to nepodaří. Je v tom zainteresováno mnoho kaprů kteří to stavidlo nebudou chtít zvednout.

Již několikrát jsme byli na stadionech svědky kdy vystřelená pyrotechnika bezprostředně ohrožovala diváky na životech včetně malých dětí. Takže ne přestupek ale trestný čin.

Poslední ozbrojená složka ( LM) zde řádila před třiceti lety takže v podstatě nevím o čem je zde řeč a čím zase ve sněmovně straší.

Platit daně je normální. Škoda,že jen pro někoho.

Je však smutné, že podobný požadavek je vznášen až teď kdy po vzniku podivných hnutí a xenofobní strany a za přispění vedení vlády a toho nejvyššího zde všechno zhrublo a zmíněný požadavek na čestnou a poctivou kampaň je z říše snů a pro mnoho těch " nahoře" jsou to slova neznámá.

Omezení volebního práva starým občanům je v rozporu s Listinou základních práv a svobod v článku 21 (1). A pokud někoho pohoršuje sledování volebního úkonu staršího voliče na ČT, stačí přepnout k***** třeba na Barandov. Je tam mladší tvář.

Můj komentář je bohužel opačný než hlasování kdy jsem zmáčkl ne ale platí ano.

Nemovitost v obci jejíž majitel zemřel aniž zanechal dědice přechází právně státu. Nedovedu si představit jiného majitele než tuto obec která ví nejlépe jak s danou nemovitostí naložit a komu jí následně prodát.

Je to zbytečné protože některé nesmysly z vlády se dají projednat za dva dny.

A proč ne? Pro vstup do EU bylo 77,33% občanů a nebylo očem diskutovat. To např. diskutabilního Zemana volilo 51% a jeho "kudlanka nábožná" visí na každé zdi.

Odpůrcům se asi stýská po volebních místnostech a jejich volebních komisích.

A zase ten český problém. Pít či nepít? Normální státy to mají dávno vyřešeno. Jen je mně líto těch s přirozenou fyziologickou hranicí alkoholu v krvi a těch kteří věří nealkoholických pivům.

Se zvýšením spodní hranice na 21 let bych možná souhlasil ale pokud by byla, dle některých komentářů, horní hranice třeba 75 či 80 let tak bych se přimlouval aby podobné platilo i pro tento "parlament". Takovou dehonestaci stáří jsem zde nečekal.

Ideální by bylo postavení lobbisty i lobovaného na úroveň korupce i s trestní odpovědností.

Když už není kde brát tak je třeba jít i proti volebním slibům. Jen je vidět, že pivní a vinařská lobby má zatím ve vládě sílu. Vložím li do hry sto tisíc a vyhraji sto tisíc zaplatím daň z výhry patnáct tisíc. Tak co jsem vyhrál když jsem vlastně prohrál. A tak je to se všemi kouzly minist. fina.

Tohle je čisté politikum a s růstem populace nemá nic společného. Socialismus rachlokvašky Maláčové nemá v Evropě obdoby a ve finále si jej stejně přivlastní Babiš.

Daný zákon umožňoval finanční správě efektivně postihovat nelegální příjmy a šedou ekonomiku byl primárně určen je na ty "malé". Na nikoho "velkého" nezaklekli.
Přízpěvek z 20.6. Před zájmem o zdanění příjmu Milionů chvilek měl předcházet zájem o danění korunových dluhopisů vašeho nejvyššího!!!

Hlasoval jsem ne ale kdyby nynějšímu Mf z těchto her něco "káplo" nebylo by co dávat na seznam zákazů.😂

K soudu to jde stejně proto že jak je uvedeno rozhodovací činnost je častým předmětem soudního přezkumu, při kterém soud vysloví nezákonnost takového rozhodnutí. Takže raději před než po. Navíc ubude správkyni financí starost jak okrást zůčastnělé ještě jednou na úrocích.

Připojují se ke všem komentářům

Volení poslanci územní samosprávy jsou v podstatě našimi zaměstnanci. Nedovedu si představit, že by zaměstnavatel nemohl kontrolovat své zaměstnance.

Odstranit rozdíly mezi zaměstnanci ať s kogentním výměrem či dispozitivním lze pouze srovnáním délky dovolené. Tato je určená pro odpočinek a regeneraci sil. Není to žádná odměna, je to právo.
Ale 4 týdny a 8 týdnů?

Pokud chce někdo skrývat tvář má k tomu zřejmě nekalý důvod. Zbylým zakrývajícím doporučuji přesídlit do zemí kde se zakrývat musí. Předkladatelům bych navrhl aby do vyjímek přidali ještě masopůst, čerty s mikulášem, halloween a některé masky vlastní.

A co to je 28.3. a celosvětově 4.10? To nestačí? Prestiž povolání, ať už jakéhokoliv, se přece nedá získat zařazením do kalendáře. Posledně to byl dotaz na den sokolstva, co bude příště? Den politiků. Tam by bylo nutno zvednout prestiž.

Vždy přece platilo, že co se doma upeče má se doma také sníst. Pečené přez půl republiky schládne a zdraží.

Oboustranný vztah by to byl kdyby smlouva byla tvořena oboustranně. Ale jelikož zákaznīkovi, chce li užívat služeb zdejších třech dohodnutých operátorů, nezbývá nic jiného než se podřídit a podepsat s vědomím nevýhodnosti. Toliko k panu Škromachovi.

Tak určitě ne. Nejsou schopni plnit ani to k čemu byli ustaveni a jsou dnes nuceni k naplňování obecních a městských kas.

Pane Škromachu, s vědomím, že bych, dle vašeho nápadu, třeba dvakrát týdně dostával nesmyslné pokuty s nějakým odvoláváním, hlasoval bych proti. Myslím však, že se rozumnější řešení najde, třeba trvalou registrací takového vozidla.

Je zbytečné se bránit technologiím jen mně zajímá technikálie či proveditelnost případu který zde popsal už pán Raclavský.

Samozřejmě že ano. Na druhou stranu tyhle časové úvazky jsou také podlé. Klasická dvouměsíční výpověď a nazdar. 😣

Jak se dozví cyklista s 0.6 promile v krvi, že z polní cesty od vinného sklípku vjíždí na slilnici III. třídy?
Jak bude případně pokutován cyklista vlastnící ŘP a cyklista tento nevlastnící? ( oba jsou účastníci silničního provozu).

Tak jsem v komentáři z 26.2. bláhově věřil, že to s tím personálním šetřením myslí ministerstvo financí vážně. Dnes sněmovna odsouhlasila vznik nového ministerstva s 80 (zatím) zaměstnanci. Kolik bude stát provoz?

Souhlas s panem Komárkem a pozitivní motivací by třeba mohlo být kdyby Schillerová napodobením "účtenkovky" vyhlásila, že např. u prvních 5000 přiznání bude snížení daně o 1% , tak v březnu mohou vyhlásit dodatkovou dovolenou a splnit pětitýdenní, přání pána Středuly.😂

Tak to teď už určitě nehrozí. Nevím, kde by teď, v době desetiprocentního šetření státního aparátu, vzala vládnoucí garnitura stovky dalších rádoby zaměstnanců do takového nesmyslu.

Proč ne. Vždyť České dráhy to už včera testovaly na trati 252 a úspěšně😂. Ale raději bych se přiklonil k
nenahraditelné zkušenosti strojvedoucího z jednoho příspěvku pode mnou.

Za peníze se zdraví koupit nedá ale lze snížit utrpení postiženého.

Jedině v případě, že by se týden o nějaký den rozšířil😂. Jinak si myslím, že když už tak proč 8.10 a ne třeba 18.6 (první slet), den pro Sokoly ( ne sokolníky) určitě významný.

Se zavřením obou očí lze souhlasit. Ale mám strach, že v dnešní, bezpečnostně podivné době se dožiji toho jak se budu registrovat s každou jízdenkou na vlak či bus v nějakém nově, k tomu účelu zřízeném
CzechPointu. Pokud možno tak v každé vesnici.

Příroda je nad všechny zákony a stanovuje, že jen ze dvou genderově vyrovnaných jedinců může vzniknout nový život a tyto dva pak lze označit za rodiče. Pokud to dva genderově nevyvážení jedinci nechápou tak je to třeba vysvětlit zákonem.

Určitě ne. Je jednodušší čekat s nastavenou dlaní na hotové peníze.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2020. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..