Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Miloslav Svozil

Hlasování


Diskuze

JEDNOZNAČNĚ ANO, a divím se, proč to ještě není. Možná před volbami, již aby to bylo s tím zase někdo vyleze, neboť to co tam je, je snad na defenestraci.

Jak pročítám níže uvedené žasnu. Přátelé, nechci nikoho urazit, ale vyjadřujete se k něčemu, o čem zřejmě nic nevíte. Jak jsem uvedl DENÍK MÁ BÝT NA STAVBĚ a tam vše podepsat, pak nelze nic později, někam vpašovat. ELEKRONICKY???? Zde doplním kdykoliv co budu chtít, a to je ABSOLUTNĚ NEPŘÍPUSTNÉ.

NEBUDE, cenám je nutné BEZPODMÍNEČNĚ dát strop, a bytům úroveň. Není přece možné byty prodávat jako holobyty bez kuchyní, zárubní apod. Co to je za zlodějnu??? Tak to bylo, nyní nevím v Rusku. Dokonce se platí za parkovací místa, sklep atd??? To je již ABSOLUTNÍ nesolidnost developerů k ziskům

Co to je dvojí kvalita??? Zdravé a nezdravé??? Totéž je u potravin. Samozřejmě zakázat, kvalita má být jen JEDNA a dost.

Již jsem uvedl, že ANO, ale v dnešní době při zdražování a nadměrné stoupající drahotě je to dostačující???, NENÍ.

Ano, bez pardonu, ale protože má tento slepenec v parlamentu většinu, a největší kecálkové, vševědci jsou v předsednictvu, tak si odsouhlasí co chtějí. Jo, jo, co si lidé z****li, to mají, hlavně vše na Ukrajinu

ANO, ale i na internetu, mobilu apod., neboť se reklamy tak rozmohly, že jsou vlastně všude. Já platím internetu za služby, ne za reklamy. Kdo je chce, ať si připlatí.

ANO, žijeme v ČR, ne někde v Arábii apod. Kdo má čisté svědomí, obličej se nezahalí. Naopak zahalení pod zahalení se skrývá VŽDY nebezpečí, a to NELZE PŘIPUSTIT.

SAMOZŘEJMĚ, A PROČ TO JEŠTĚ NENÍ??? JIŽ SE O TOM HOVOŘÍ DLOUHO. VODA JE NAŠE, NE FRANCOUZŮ, A KDO JI PRODAL MĚL BY VEDEN K ODPOVĚDNOSTI, NEBOŤ JEN NEZODPOVĚDNÝ POLITIK PRODAL VODU CIZINCŮM.

ZRUŠMĚ senát. Stejně co oni od blábolí a s čím nesouhlasí, sněmovna je přehlasuje, tak k čemu je senát??? Ušetříme na školky, děti apod.

ZRUŠIL bych ihned trvalý pobyt na úřadech města, neboť tam se korespondence nevybírá, a je to tzv. černá adresa

Neházejte vše na přestupkové komise, ty již nevědí kam skočit. Viníci stejně nechodí, nic se jim nestane, opětovně se jim zašle pozvánka a nic, ale poštovné je drahé. Zbytečně vynaložené peníze. Bezdomovce nelze přinutit vůbec, ani je někdy nenajdete.

ANO, a co nejrychleji. Proč to ještě není??? My si musíme bránit CR, abychom nedopadly jak v Německu, či Francii, kde cizinci vraždí, znásilňují ženy pod., a policie je bezmocná. Chovají se hůře jak zvířata. Kde to žijeme???

NE, nerušte to. Je to zaběhnuté, funguje. Proč se pořád chce rušit něco, co běží, a proč se neustále vymýšlí voloviny. Kdo si ty děti vezme domů??? Bože chraň nás od těchto vymýšlejících a nedomýšlejících lidí

ANO, ale tak vysoké, že se jim to nevyplatí. 500 kč - 10 tisíc kč je nic.

Nejlépe by bylo a je to bezpodmínečně nutné vrátit vodu ČR, ne nechat zisky odtékat mimo ČR. Kdo tento prodej odsouhlasil měl by bát brán co nejdříve k odpovědnosti. Vždyť se prodalo vše do cizích rukou, nám Čechům nezůstalo VŮBEC nic. Proto jsem nezvonil a zvonit již nebudu.

Proč je ta otázka opět nastolena????. ANO, zrušit poplatek, neboť ČT je absolutně neobjektivní, a nedává zprávy, které jsou na jiných zahraničních televizí. Krmí nás jen Moravcem a jim podobným

ANO, neboť než se poslanci sejdou a předvedou se před kamerami, bude po všem. ANO? vláda má rozhodnout, na to je vládou

ANO, bez diskuse.

ANO, vždyť to není nic nového. Některé okolní státy to již mají, ale opět to zanikne, neboť je to je vlastně jen před****bní tahák

SAMOZŘEJMĚ, O PŘESTUPKU POSLANCE BY MĚL ROZHODNOUT PŘEDSEDA. PROČ, KOMISE, POŘÁD SAMÉ KOMISE A NIC SE NEVYŘEŠÍ.

Bože, co to zase je. Napřed se zruší okresy, provedou kraje, a nyní opět reorganizace. Opravdu tam nemáte co dělat, než vymýšlet voloviny??? Kde jsou ti, co vymysleli to předcházející. Běžte s tím někam a dělejte KONEČNĚ něco pro lidi.

ANO, neboť se rozmohlo, že kdo se nechce živit pořádnou prací, nebo je blb apod., jde do politiky. Tam nemůže nic pokazit. Nikomu se nemusí zpovídat co za den, měsíc apod., udělal. No nekupte to.

NE, co to je zase za ******, která hlava to vyplodila???

Ne, každý si měl a musí nechat rezervu. Jinak obdrželi od státu covidné, tak není o čem hovořit.

Dobrovolnost je dobrovolnost. Opět se na to nabalí neziskovky.

Ano, bylo by to vhodné HLAVNĚ pro zdravotní sestry. Jsou to služky pro vše a za den třeba v ambulanci 120 pacientů, kdo to má???

ANO, a proč to ještě za 30 let není. Několikrát se o tom hovořilo a nic. No jo, je před volbami tak zase téma.

Ne. Žasnu, co ti poslanci a senátoři zase vymýšlí, vždyť někteří ti darmožroutové zrušili okresy a zavedly kraje, nyní je chtějí rušit. To je již na defenestraci.

Ne, ale je třeba dořešit majetkové vypořádání po smrti jednoho z nic atd., aby měli v tomto případě stejné podmínky jako manželé

Ano, jsem pro, neboť to má logiku a patří to k sobě.

ANO, vždyť vychovat dítě není vůbec žádná legrace a ti lidé si to zaslouží. Naopak těm, kteří je NECHTĚJÍ, bych daně zvýšil, neboť tyto děti budou jim platit důchod. Ono si dnes užívají

Nyní uvádím NE. Je mnoho párů, kteří žijí spolu, a ženy se tím vydávají za samoživitelky.

Ne, není. Je všeobecně známé, že s pronájmy bytů se kšeftuje, dokonce v médiích jsem četl, že i poslanec pronajímá byly v ruině nepřizpůsobivým, a tak utíkají i daně apod. Byty musí být pod dozorem. Pronájem je jen kšeft, ať se to komu líbí, či ne.

Ne, lidé si na to začínají již zvykat a nehrnou se do práce.

Kolem neplacení poplatků ČT a rozhlasu se vždy vzbouří nějaká diskuse, hlavně před volbami, ale skutek utek.

Sice ano, ale vždy se najdou lobbisté, kteří si prosadí své vč. poslanců, tak se obávám, že to bude opět mlácení prázdné slámy ve sněmově a v senátu

Elektromobily je bum, ale je pro výrobce. Je třeba si i uvědomit, že je malá dojezdnost cca 500 km, což je nic, a dobíjecích stanic je minimum. Nejhorší ale je, že se zatím nikdo nezabývá, aspoň jsem to v médiích nezaznamenal o likvidaci baterií, lithium není vůbec jednoduché zlikvidovat.

Ano, neboť je to třeba i z důvodu bezpečnosti.

Ano, došlo by k průhlednosti

Přátelé, je úplně jedno kdo tam je. Je třeba si uvědomit, že ombudsman potřebuje pravomoci a ty nemá. Jak jsem uvedl sám JUDr. Motejl si stěžoval, že úřady to vhodí do šuplíku a je hotovo. Pravomocí je třeba s zabývat, ne kdo tam je.

Bože, co jsou to ekologická zvířata??? Všechny se pasou na trávě, copak je někde nějaká tráva ekologická, seno apod??? Možná jsem nebyl zrovna ve škole. o je totéž, jako ekologické potraviny jsou dražší, ale stejné, neboť jsou vyhnány umělými hnojivy apod., jen aby rychle vyrostly, a prodali se.

ZDE JSEM NA ROZPACÍCH, ALE TO SNAD DÁ TRENOVAT NA SUCHU, RESP. NA ZEMI.

Ano, dost bylo ČT. Je zaujatá proti vládě, atd., nejvíc Moravec, no hrůza. U reklam by měl být stanoven čas vč. upoutávek, přece není možné, aby ČT žila ze 7 miliard od poplatníků a ještě z reklam, kam to všechno jde, na nesmyslné jejich pořady??. Na ČT se již dlouhou dobu vůbec nedívám.

Ano, bez diskuse. Pes je zbraň, vím o čem hovořím, jen by měla bý důslednější evidence, neboť si lidé přihlašují psy na vesnici k babičce, strejdovi atd., aby nemuseli platit vyšší poplatky, a stejně ho má ve městě.

Ano, a vůbec to nesouvisí s udavačstvím jak někteří uvádí. Stát, policie apod., nemůže přece sám odhalit tyto zlodějny, nešvary apod. To mohou jen ti, kteří jsou u toho, resp. trochu do toho vidí. Kdyby to bylo dříve, tak by republika nebyla vykradena jako dnes.

Ano, neboť je již situace neudržitelná. Vše z plastu, stačí záběry z televize pobřeží apod.

Ano, neboť je již situace neudržitelná. Vše z plastu, stačí záběry z televize pobřeží apod.

Ano, ale do určité míry, neboť tzv. hračky bez kamery se používají jen pro hraní dětí. Ostatní ano, neboť mohou být zneužity jak pro šmírování, bezpečnost letadel apod.

Ano, ale do určité míry, neboť tzv. hračky bez kamery se používají jen pro hraní dětí. Ostatní ano, neboť mohou být zneužity jak pro šmírování, bezpečnost letadel apod.

Souhlasím, neboť by zase v parlamentu byla několikahodinová diskuse, poslanci jako obvykle se začnou předvádět před kamerami a bude z toho opět divadlo jako vždy. Nebo parlament by to poslal do senátu, ten jako vždy to vrátí neboť je tam banda darmožroutů, parlament je přehlasuje a bude po válce.

Neposílí, a jak již někdo uvedl je to nový úřad. Jejich pracovníci si vymyslí další nesmysly a připadám si jako ve dřívější Varšavské smlouvě. Vše se nařizuje z Bruselu, nic nemůžeme provést sami, kam jsme to dotáhli???

Je to až moc. Tzv. podnikatelé si na to začínají zvykat a přestanou pracovat. 50% absolutně stačí, je to ri***o podnikání. Např. hospodští křičí, ale dříve stálo menu 80-85 kč, po ukončení prvního covidu ceny zvedly na 120 -14 kč., chudáci.

Ano, je přece nelogické. Bude to tvrdé, ale, když ostatní televize žijí z reklam, proč ČT nemůže také, neboť není ABOSULTNĚ NEZÁVISLÁ.Je podněcují proti vládě, p. Moravec ví vše, jen se naváží do vlády, a nehodlám být součástí milionových odměn p. Dvořáka. Kdo takové odměny vymyslel. Babiše apod.

Bože, kterého chytrolína to zase napadlo. Ať si děti vezme domů, a hned ho to přejde. Co fungovalo a funguje, NECHEJME.

Dejte již pokoj s kvalitou dvojích potravin, tabákových výrobků apod. To je vždy před****bní téma. Vzpomeňte si, jak to toho tzv. řezal bývalý ministr zemědělství Jurečka, a co se stalo NIC. Jen blábol.

Zde nejde o zjednodušení, ale o pomoc developerům. Jak někdo uvedl, způsobí to mnoho škod, a na úředníkovi to vůbec nesvádějte, nevíte o čem hovoříte. Ten se drží zákona. Kdo o tom nice neví, nevyjadřujte se k tomu, je krokem zpět jak je uvedeno do propasti.

Ano, souhlasím, jsem pro, ale jak jsem uvedl pro oba rodiče.

Ano, je otázkou jak a komu, a kdo to bude kontrolovat. Češi vždy najdou cestičku, jak to obejít. Jinak k p. Pospíšilovi, tak příspěvek vrať.

Nač nový zákon, máme jich o vodě dost. Co je to za ******, my budeme chránit vodu, a Francouzi budou brát zisky, kde to žijeme ??? Který ***** vůbec do****l prodat vodu do zahraničí, a nám nechat potrubí. To je nobelovu cenu, ale v opačném případě. I takové jsme měli politiky.

Samozřejmě, že ano. ČT a rozhlas mě vůbec nezajímá, neposlouchám, proč bych je měl platit. NECHCI. Proč podporuje ČT různé manifestace křiklounů, proti vládě, kteří nic nedokázali, nevedli ani trafiku. Zbytečně bouří národ, to je jejím účelem? To není žádná daň jak uvádí Škromach. Nechci.

ANO, již dávno se měla zrušit, a brát k odpovědnosti ty, kteří to navrhli. Bohužel je v tom asi namočeno i mnoho politiků, a ti si to neodhlasují. Museli bychom je všechny ty staré dlouho sloužící vymést.

Jsem proti, bože, nechejme co funguje. Pořád se najdou chytráci, že chtějí co dříve fungovalo rušit. Kdo se bude o ty děti starat? Ti křiklouni, jistě ne. Totéž platí o přijetí migrantů, jak neustále vykřikuje pí. Šojdrová a spol. Ona si je domů nevezme, a starat se nebude, vhodí to na stát.

Hlasoval jsem ANO, ale pokuty nic nevyřeší, jen za předpokladu, že budou tak vysoké, že se řidič prohne. Je třeba ale současně odebrat řidičský průkaz, pak se snad bezpečnost zlepší.

O dvojí kvalitě čehokoliv se hovoří VELMI dlouho a nic se neděje. Jen před volbami se o tom hovoří, hlavně naši lidé v evropském parlamentu apod. Nevím, který chytrák zrušil ČSN skoro na vlastně, a tak to vypadá. Je mi z toho nevolno.

POZOR. Zde jsem na rozpacích, neboť územní řízení a stavební po****ní jsou 2 rozdílné úkony. Měly by zůstat samostatně

Ano souhlasím, ale pro oba rodiče, neboť oba se o dítě starají.

ANO, poplatky by měly, resp. MUSÍ BÝT ZRUŠENY. Proč bych měl platit, když se na ČT vč. Moravce nedívám. Vůbec nikdo neví, co se cca 7 miliardami děje. Pan ředitel asi dává kšefty svým vy****ným, neboť stránky jsou začerněny, a nelze kontrolovat jejich hospodaření.

NE, neboť každá obec je samostatný subjekt. Musí být hospodář, doma, nebo na dvoře by všelijaké sochy, ABOSLUTNĚ někdy nesmyslné kruhové objezdy s vysokými obrubníky neprovedli, ale je to móda. Musí hospodařit s tím co má, ale skutečnost?? . Pak peníze chybí.

ANO, ale pozor. Nesouhlasím, že by to mělo být dáno dětem. Jak dětem, to dítě si nic nekoupí, kupuje rodič, a ten s tím udělá co, koupí co chce, i pití. Souhlasím, že všelijaké organizace se jen zastřešují dětmi, stát jim platí a výsledek???

ANO, a divím se těm, kteří hlasují ne. Stát hradí a asi ještě bude hradit kompenzaci skoro všem tzv. nepracujícím, restauracím, OSVČ apod., kteří si mohli zajistit určitý obnos na další měsíce. Peníze mají, jen dělají chudáky. O kolik se zvýšil oběd v restauraci, u nás min. o 20 kč.

NE, který ******ní poslanec, nebo ministr zase vymyslel tuto věc. Po revoluci je móda rušit vše, i to co funguje, a toto funguje, proč to rušit. Je skutečností, že poslanci, nebo někteří tzv. odpovědní ministři za tento rezort asi nemají co na práci, tak vymýšlí osloviny. Toto je jedna z nich

ANO, ale měli bychom rozlišovat pokuty a pokuty. Např. za překročení rychlosti o 5 - 10 km, to se může stát a mělo by být snad domluvou, ale o 20 a výš, pro tzv. piráty silnic tvrdě.

Bože, co to je za otázku, to by měla být ABSOULTNÍ samozřejmost. Za dvojí kvalitu by se mělo TVRDĚ trestat.

Nebude, naopak. Nyní je škoda do 5 tisíc jako přestupek, Když se škoda zvýší, bude krádeží daleko víc. Který chorý mozek to vymyslel???

Zrušit senát, na tak malou zemi je absolutně nepotřebný. Je to jen žvanírna a dobrá cestovní kancelář.

Jak jsem uvedl, NE. Bohužel, v naší justici je vlastně jedno kolik bude stupňů na kárné řízení, např. soudce se proviní a co se stane??? Řízení trvá dlouho, pobírá část platu, a pak dostane směšné snížení na krátkou dobu a jede dál. Chybou bylo, že soudci jsou neodvolatelní, kdo toto vymyslel??

NEBUDE. Snížení daně to nevyřeší, neboť developeři zvednou cenu za m2, a pokud jak někdo uvádí, že je volná tvorba cen, není, kdo trochu rozumí stavebnictví, ví, že to jsou zlodějské ceny, a o tržním hospodářství se nedá vůbec hovořit. Byty musí stavět města, ne vydřiduchové a soukromníci.

Dostupnost konopí pro léčebné použití??? ANO, ale aby *****írnu vlastnil VÝHRADNĚ stát, jinak se to zvrhne. Ti, kteří toto prosazují, mají jen své zájmy, nikoliv zájmy pacientů.

Otázka zněla: "Měla být snížena podpora solárních elektráren" ANO, je již dávno je na čase ji zrušit. Obávám se, že i několik poslanců jsou v tom namočeni, a ti jak je níže uvedeno si rybník nevypustí. Hovořil o tom i p. prezident, ale skutek utek. Možná před volbami to bude opět téma.

ANO odradí, hlavně pro normální lidi. Soudy jsou absolutně pomalé a kde je spravedlnost. Nejhorší je, že soudci jsou neodvolatelní, kdo toto vymyslel byl a je ....Přece není možné, aby byl někdo neodvolatelný a dělal si co chtěl. Jejich kárné soudy jsou absolutně k ničemu. Klik jich přišlo o talár?

Zde jsem již na rozpacích. Většina uvádí *****ovat pod kontrolou, ale kdo bude provádět tyto kontroly??? Policie, ta má svých starostí dost a zavést další úřad je nesmysl. Drogy se přece *****ují doma, ve sklepě apod., a tam žádná kontrola nesmí jen s po****ním soudu apod. Tak jak???

Jak jsem uvedl SAMOZŘEJMĚ ANO, musím reagovat na p. Škromacha, který uvádí, že se nemůže rušit bez náhrady. Může, byl to obrovský podvod na lidi, a zřejmě mnoho politiků za vlády ODS, ČSSD a KDU-ČSL si na tom namastili kapsu a nyní se bojí o své prebendy. Nemáte na tom p. Škromach také zásluhu???

Asi NE. S tím se bude spekulovat. Obce o toho zase tak moc nepřišli. Každý podnikatel má vatu i obce. Když se podíváme na hospodaření některých obcí, jak vyhazují peníze za ohyzdné sochy, nesmyslné kruhové objezdy apod., tak je z toho smutno.

ANO, ale pozor. Výživně, jde ze státních peněz a vymahatelnost je téměř nemožná. Jistě zabavení majetku, aut, řidičáků je OK, ale musí být důsledné, což v našem státě není. Jinak si z toho někteří tzv. ploditelé mohou udělat i byznys. Adresovat dětem je nesmysl, stejně s tím disponují rodiče.

ANO. Podpora solárním baronům byla zřejmě záměrně provedena za účasti našich poslanců a senátorů, kteří by za ni měli nést odpovědnost, a my platíme jak bl.... Bude tomu vůbec konec, dá se to zrušit???

Zakázal bych reklamu v každém případě v médiích placených z našich koncesionářský poplatků a podvodnou reklamu, kde na ni mnoho seniorů skočí.

Asi ano, ale není to zase nějaký zbytečný zákon?? To již poslanci nemají co dělat a vymýšlí ******i???

NE, není to správné. Omylem jsem dal JE, a to byla CHYBA. Cyklisté jsou prakticky řidiči, tak žádné výjimky z používání alkoholu, tedy 0,00.

Zrušme senát, který VŮBEC nepotřebujeme, je ABSOLIUTNĚ zbytečný a bude vymaováno.

Ne, v žádném případě, puberťáci by z toho provedli schow, kabaret a co pak s tím??? Opakovat volby??? Naopak, přikláním se ke zvýšení věkové kategorii.

Právo na pitnou vodu??? Kterou, vždyť není naše. Politici a bývalí vládní činitelé ji prodali Francouzům a nevím komu ještě. BOHUŽEL nechali si jen potrubí, jejich údržbu a to nejhorší co může být. Občané plaťte jak mourovatí.

Měly by se zrychlit, nebo jestli je krize, musí být vše rychle a bez dlouhých diskusí provedeno. Naši poslanci jsou zvyklí o všem diskutovat, hlavně před kamerami, někam to nevede a bylo by dávno po krizi

ANO, a divím se, že to ještě není. Hlavně, že poslanci, senátoři apod. mají příplatky za vše. Údajně i za to, že i když jsou z Prahy, berou cestovné, za kanceláře, které používají ve svých mateřských stranách atd. Hnus

Ano, někteří diskutující uvádí že se má MP starat o pořádek ve městě. Ano, ale co je to pořádek??? Opilci, křik apod?? Opilce vyženete z jednoho místa a jde na druhé. Zloděj v obchodě chytí, ale dál nesmí řešit , rychlou jízdu nesmí řešit, proč?? Ano, dejme jim pravomoc

Určitě ANO, neboť není co tajit. V opačném případě mají obavy, že by si něco zastupitelé, starosta apod., něco prosadili, co by lidé neměli vědět.

NE, již tak jsme pod nadvládou EU. EU se chová jako dříve Varšavská smlouva apod. Nařizuje co smíme a co ne, např., řepy, brambor apod. Dokonce tvarůžky, máslo které byly vždy naše chtěli zakázat, nebo změnit název a co naši poslanci. MLČÍ, hlavně že berou statisícové platy a jezdí sem tam

ANO, neboť co je na území našeho státu je našim bohatstvím. Mělo být trestním činem, když byla prodána voda cizímu státu, koho taková volovina napadala. To by neprovedl žák základní školy, bohužel politik ano. Zde je vidět o co jim jde. Vše prodat, hlavně, že z toho něco bude v kapse???

Absolutně NE. Ani je to cesta při dnešní technice k podvodům. Lístek a osobní účast je nutná

Absolutně NE. Ani je to cesta při dnešní technice k podvodům. Lístek a osobní účast je nutná

Hlasoval jsem NE. Jak jsem uvedl, senát je zbytečný a bezvadná cestovní kancelář. Kdo bude hradit výlet předsedovi senátu do Tchaj-vanu a jeho spolucestujícím TZV. podnikatelům, nebo Drahošovi a jeho kamarádům, které jak prohlásil v televizi ještě hledá?????.

ANO, ale POZOR. Nepotřebný majetek může být převeden na jinou složku státu, ale pozor na naše zastupitele. V minulosti nám pěkně zavařili a je klid po pěšině. Kde jsou, byly trestáni apod., Ne, tak jedině pod přísnou kontrolou

Již jsem se vyjadřoval, a ještě musím dodat, neboť některé příspěvky se ohánějí jak je důležitá. Jsem technik a nikdy jsem maturitní matematiku nepotřeboval, jsou programy. Kdo se podívá do očí těm loňským dětem (cca 3600), kteří si ji sami vybrali a vyhořeli, mají základní vzdělání,jen libovolná.

Zde se budu rozcházet, ale NE. Právo na informace by mělo být zachováno, viz platy na hradě apod. Kdo je zneužije trest, který musí být rychlý a ne za 2 a více roků

ANO, ANO, neboť podvodníci jsou vždy o několik kroků v předu. Nemělo jednat jen o kyberkriminalitu. Co s lupem, dále jednat v rukavičkách??? Podívejte se na pořad "Policie v akci" odpoledne na Primě. Za některé zákroky, NE fyzické, ale slovní výroky apod., se musí člověk stydět. To je učí???

I když s tím nemám zkušenosti, hlasoval jsem ANO, neboť je předpoklad, že lidé ušetří za poplatky jak advokátům tak soudům. Jedinec u soudu nemá šanci. Ale již by se měl někdo zabývat rychlostí soudů, neboť ta je kritická, snad nejhorší ve světě

ANO, bezpochyby, ale BOHŽEL situace je po volbách jiná. I když se strany před volbami napadají, doslova někdy i nenávidí, stejně se po volbách spojí a vše je jinak. Je to velké divadlo. Co k tomu dodat???

ANO, vůbec bych to zakázal. Jaký má smysl střílet rakety apod.. Kdo z toho má požitek, je z toho jen kravál někdy i požár a kdo na tom vydělá??? Výrobci, prodejci apod.

Zde jsem poněkud v rozpacích, ale NE. Je neoddiskutovatelné, že tito lidé, by měli mít dá se říci neomylnost, neboť rozhodují o životech a osudech lidí. S tím do funkce šli, byli jmenováni a jsou velmi dobře honorováni. Kárný senát nemůže vynést po odvolání jiný rozdílný rozsudek.

NEBUDE. Kdo si myslí, že novým stavebním zákonem a snížením DPH bude snížena dostupnost a levné bydlení, NEBUDE. To může říci jen ***** nebo politik. Nový stav.zákon bude opět nahrávat developerům, NE za nižší cenu bytů, naopak. Dokud nebude ceník stavebních prací, ceny jsou a budou přemrštěny

Samozřejmě, že ANO, neboť jsou známé případy o zbytečných tahanicích jak různých organizací, kteří k****i žabám apod., dávají nesmyslné požadavky apod. tak majitelů pozemků, kteří zase chtějí nesmyslně vysoké ceny apod.

ANO, a ještě bych doplnil. Je jedno kdo tam je, ale vždyť on nemá žádné pravomoc. To si mě osobně stěžoval při nezávislé konverzaci v Luhačovicích JUDr. Motejl. Dokud ombudsman neprosadí zákon a své autoritě, a že se jeho vyjádřením se musí úřady zabývat pod sankcí, tak je to zbytečný.

ANO, čím více se budeme starat o kybernetickou bezpečnost, tím lépe. Nejedná se o žádný NOVÝ UŘAD, jen by mělo Vojenské zpravodajství více starostí, jestli vlastně vůbec nějaké mají.

Hlasuji samozřejmě NE. Bože, vždyť nám již nic nepatří vč. bank. Úrodná pole jsou zastavěna obchodními domy. Proč si cizinci něco nekoupí jak již někdo uvádí v Japonsku, Kuvajtu apod?? Vyběhli by s ním, přece je jasné, že nás opět chtějí okrást o to, co ještě zbylo. Vzpamatujte se.

Asi ANO, ale POZOR, musí to být pod přísnou kontrolou, jinak se z toho stane velký kšeft pro *******y apod.

Samozřejmě, dal bych větší, a uzákonil odvod daní ne dle sídla firmy, ale kde pracují. Pracuje-li v ČR, zaplatí daně v ČR apod., ne tam kde má sídlo. Koho to zase napadlo??

Neurychlí, je to zase ve prospěch developerů, vydřiduchů. Dříve byly na každou stavbu rozpočty, kde bylo jasné kolik každá práce stojí, DNES, např: Obklady 65 tis., atd, toť vše, cena SMYŠLENÁ, ničím nepodložená. Nevím, kterého chytrého deb...poslance napadlo tyto ceníky stavebních prací zrušit.

Hlasoval jsem sice NE, ale exekutoři, je kasta bez lidskosti. Jsem pro, aby byly pod státem NIKOLIV jako soukromé osoby, někteří se chovají dle médií jako hyeny

NE, v žádném případě. Poplatky platím doma a je jedno, jestli poslouchám doma, nebo někde jinde. Z toho žijí jen OSA a chudáci zpěváci, kteří to mají dávno předplaceno s předraženého vstupného, musí šetřit, jako ostatní. Dělník, soustružník apod., také nepožaduje další prebendy za jeho používání.

Hlasoval jsem sice ANO, ale jen s kontrolou státu a na lékařský předpis.

NE, co to je za otázku??? Odpad byl, je a bude. Co tedy s ním??? Zaneřádíme si lesy louky apod??? Koho taková ****** vůbec napadla???

ANO, je přece neoddiskutovatelné, že stát si musí mít právo určovat sám koho chce přijmout a koho ne. NE evropská unie. Kdo chce s námi žít, musí bezpodmínečně ctít naše zákony, ne se ohánět na menšiny, stavět nedej bože mešity apod.

Ne nebude, bude to jen vhodné pro developery a podvodníky s bydlením. Bylo VELKOU CHYBOU prodat státní a městské byty spekulantům, kteří neví, co by za to chtěli. Kterého nesvéprávného politika napadalo zrušit družstevní bydlení, okrajově se o tom
hovoří, ale nic se neděje, snad před volbami.

V každém případě nechat MF, jak jsem již uvedl soudy jsou údajně přetíženy

NE, soudy jsou "UDAJNĚ" přetíženy, aspoň sami o tom hovoří, je otázka, kde je pravda. Finanční úřad nemá zájem někoho šikanovat. Zkrátka, kdo se nic nekalého neprovádí, nemá se čeho obávat. Obávají se jen lumpové a jim podobní.

Proč pokuta, sankce 5% a poslanci se pyšní tím, co pro nás udělali. Nic, žádné procento, jsme v jejich spárech a není z toho úniku. Také se hovořilo samozřejmě před volbami o snížení poplatků a kde jsou, to zase před volbami??? Poláci a jiní je mají již dávno, co ministr???

NE, také se obávám, aby nebyly zrušeny některé, které se málo využívají a již vůbec NE např. Benešovy dekrety a pod. Mám dojem, že zase někteří vykukové, lumpové apod., něco chystají.

Samozřejmě, že NE, koho taková věc může vůbec napadnout. Majetek se musí prokázat, máme s rozkrádáním apod., přece 30leté zkušenosti, kde je majetek, kdo ho vlastní atd???

ANO, a bez z diskuse. NKÚ by měl kontrolovat vše, kde jsou státní peníze, neboť i tam unikají

JE, je přece evidentní, že dle statistiky opilý cyklisté zaviní nejvíce nehod

ANO, v každém případě. Na dvou židlích se nedá sedět. A nejedná se jen poslance evropského parlamentu, ale i sněmovny apod. Víme snad všichni z praxe, že jedna funkce stačí a den má 24 hodin. Kde jsou další potřebné časy k životu, spánek, jídlo, odpočinek, relaxace apod.

Určitě ANO. Zde jde přece HLAVNĚ o zdraví, a nemá cenu o tom diskutovat.

Bože, konečně zrušme senát, je to jen trafika a k ničemu není, stejně vždy jeho nesmyslné výtvory poslanecká sněmovna přehlasuje.

NE, senát je absolutně zbytečný. Je ale skutečností, že si sami rybník nevypustí. Co případně odsouhlasí, nebo doplní, sněmovna stejně přehlasuje, tak čemu je senát??

Ano, měl jsem kamaráda učitele matematiky a fy***y na střední školách, ten vždy říkal: Matematika se nedá naučit, ta se musí pochopit a je málo učitelů, kteří ji opravdu rozumí a dokáží vysvětlit.

ANO, lobista bude vždy lobovat JEN ve svůj prospěch, nebo jako ČERNÝ KŮN.

NE, v žádném případě, i cyklista způsobí zranění.

NE, stavební deník má být na stavbě, listy jsou číslovány a nelze nic dopisovat. Elektronicky je možné vše.

Ano, neboť vlastně nemá žádné pravomoci. Před několika lety jsem hovořil náhodou v Luhačovicích s JUDr. Motejlem, tehdejším ombudsmanem. Místo toho, abych si stěžoval já, stěžoval si on mě, např. se stavebním úřadem Brno atd. Úřady stížnosti založí a on nemá žádnou pravomoc je donutit atd.

Ano, odradí. Z vlastní zkušenosti soudního znalce ve Stavebnictví vím, že lidé se obávají soudit, nejen z důvodu poplatků, ale spravedlnosti, neboť jak je známo, k soudu se chodí pro rozsudek ne pro spravedlnost a to je VELMI špatně.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..