Slovo úvodem

Vážení členové Senior parlamentu,
milí přátelé,

po delší době bych Vás rád pozdravil a poděkoval Vám. Je Vás tu přes 200, pokořili jste hranici počtu poslanců v Poslanecké sněmovně. Vy všichni jste tu za sebe, diskutujete poctivě svým jménem, nikoli skryti za smyšlenou internetovou identitu. Vážím si Vašeho nadšení, Vašich názorů, které se nebojíte říct nahlas.

A zcela upřímně, cítím vůči Vám dluh. Vzhledem k Vaší aktivitě, kterou zde vyvíjíte, je potřeba, aby Vám Senior parlament nabídl víc. Aby byl aktuálnější, lépe s Vámi komunikoval, pravidelně nabízel nové podněty, informoval Vás o akcích ve Sněmovně - zkrátka aby tu nebyla nuda. Tým správců Senior parlamentu ale chystá postupně řadu dalších úprav, věřím, že budete mile překvapeni.

Těším se.

Radek Vondráček,
Předseda Poslanecké sněmovny
Parlamentu České republiky

Anketa

Budete během letošního léta na dovolené/výletě

Archiv anket

Vyhledat diskuzi

Člen Olga Jandová

Hlasování


Diskuze

Hlasuji ano a souhlasím s panem Pospíšilem.

Hlasuji ano, neboť si myslím, že bude-li výrobce ekologických výrobků registrován, bude možná následná kontrola zboží, které je za ekologické vydáváno, avšak ve skutečnosti není. Mám zkušenost s vajíčky "ze slámy". které byly ve skutečnosti od slepic z klecového chovu.

Ne, neměla, alkohol za volant, řídítka ani na loď nepatří ! Ať se řidič napije po jízdě. Řidič se MUSÍ NAUČIT, že před jízdou se nepije !!! Kdekdo si myslí, že řízení zvládne i po skleničce, ale výzkumy jasně prokazují negativní vliv i malého množství alkoholu.

Před časem bývalo normální udržet nezaměstnanost na 7%, takže ano.

Domnívám se, že ano, neboť na ekonomické dopady pandemie dostaneme peníze také z EU.

Zrušení klecového chovu slepic je nesmysl, má svoje pravidla, která velkochovy zcela jistě dodržují. Tento chov umožňuje vysokou snášku vajec, která společnost potřebuje. Nesouhlasím se zrušením klecového chovu.

Vůbec se mi to nezdá reálné!

Nemovitost byla pořízena již ze zdaněných příjmů, takže šlo o další zdanění!

Domnívám se, že EU jako celek zaspala, ještě, že vláda ČR reagovala razantně včas! V současné době se EU snaží a jsem ráda, že "náš hlas" je slyšet a je respektován.

Plně souhlasím s názorem paní Exnerové, naše vláda jednala hbitě a velmi správně. Nemyslím si, že tato krize Evropu jako celek posílí.

Souhlasím s pány Kašparem a Frankem, se zřízením sportovní agentury nesouhlasím.

Ano, je třeba být obezřetný, myslím si, že dojde k dalšímu nárůstu nemocných, neboť lidé po uvolnění přestanou být opatrní.

Rozhodně ano, jde o zdraví občanů.

Spoléhat se musí každý občan ČR především na sebe a svůj ROZUM. Současnou krizovou situaci naše vláda řeší výborně, takže naše rodina spoléhá na vládu ČR.

Ano, zkušenost mám z práce na úřadě. Záleží, jak se vyjádří příslušný orgán k dané věci, kterou úřad ombudsmana obdržel jako stížnost. Pan Křeček musí rozhodovat dle vlastní m*****ky a s citem!

Myslím, že studenti, kteří poctivě "studují" po celou dobu, maturitu rozhodně zvládnou. Nápad uzavřít na jeden den celou školu (viz pan Kudrnáč), je dobrý.

Vláda koná velmi dobře, máme vynikající výsledky ve srovnání s celým světem !!!

Ano, souhlasím, neboť mám osobní zkušenosti, kdy toto "právo" bylo velice často zneužíváno opozicí před volbami. vše má své meze.

Hlasuji, ne, neboť hospodaření ÚSC podléhá kontrole mnoha jiných státních institucí.

Hlasuji ano, neboť si myslím, že třídní učitel či vedoucí studijní skupiny mají mnohem více povinností a musí vykonávat specializované činnosti.

Ne, vznik další instituce je zbytečný! Sport se řeší na MŠMT i na všech dalších ÚSC krajů i obcí.

Ano, lásce se nedá poručit! Jedinec za svoji genetickou výbavu nemůže!

Rozhodně ano! Z vlastní zkušenosti zaměstnavatele vím, jak právě ti "sociálně slabí", které jsme zaměstnávali na VPP apod., na základě reklam, si půjčovali a pak následně "chodily" zaměstnavateli exekuce na jejich nízké platy. Marná byla osobní domluva, prostě reklama je ovlivnila!

Také souhlasím s názorem pana Houžvíka

Rozhodně ano, péče v domácím prostředí nakonec pro stát vyjde méně nežli v instituci. I po zvýšení příspěvku na péči, nelze uhradit veškeré s domácí péčí související náklady. Pečovala jsem o maminku a vím, jak je právě domácí prostředí pro starého, či postiženého člověka velmi důležité!

Poukázky úsporu nepřinesou, souhlasím s některými již uvedenými názory. Ale ani přenesení pravomoci na pověřené úřady není nejlepším řešením. Dávka v hmotné nouzi by měly být finance.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2020. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..