Slovo úvodem

Vážení členové Senior parlamentu,
milí přátelé,

po delší době bych Vás rád pozdravil a poděkoval Vám. Je Vás tu přes 200, pokořili jste hranici počtu poslanců v Poslanecké sněmovně. Vy všichni jste tu za sebe, diskutujete poctivě svým jménem, nikoli skryti za smyšlenou internetovou identitu. Vážím si Vašeho nadšení, Vašich názorů, které se nebojíte říct nahlas.

A zcela upřímně, cítím vůči Vám dluh. Vzhledem k Vaší aktivitě, kterou zde vyvíjíte, je potřeba, aby Vám Senior parlament nabídl víc. Aby byl aktuálnější, lépe s Vámi komunikoval, pravidelně nabízel nové podněty, informoval Vás o akcích ve Sněmovně - zkrátka aby tu nebyla nuda. Tým správců Senior parlamentu ale chystá postupně řadu dalších úprav, věřím, že budete mile překvapeni.

Těším se.

Radek Vondráček,
Předseda Poslanecké sněmovny
Parlamentu České republiky

Vyhledat diskuzi

Člen Pavel Bubaň

Hlasování


Diskuze

Jsem pro zvýšení těchto daní ale nebylo by špatné například u některých potravin tuto daň snížit .

Dnes je doba kdy se vše přejmenovává například cikán je rom . Má to znít lépe ale nic to neřeší .

Pro někoho význam částky stanovené před sedmnácti lety je stále stejný .

Pokud by byl Senát zrušen nemusíme přemýšlet nad termínem pro skupinku voličů .

Lobista - korupce . Nic jiného se mi nevybavuje .

Nebylo by špatné vědět kdo s tímto návrhem ale hlavně proč přichází . Byl bych pro pokud by měli v tomto věku dostudováno , byli vyučení a nastoupili do zaměstnání aby pro společnost něco udělali . Potom proč ne ?

To by bylo pošpinění svátku práce . EU vnímá mnoho občanů jako novou totalitu .

Víc záleží na neúplatosti kontrolora .

Senát je vnímán většinou občanů jako trafika a ne jako pojistka .

Zásluhovost . Hezké slovo . Po vyučení jsem dostal dva týdny dovolené . Ve dvaceti třech letech tři týdny a po dalších deseti letech čtyři týdny . Nikdy jsem se nad tím nepozastavil a chápal jsem že pro společnost je potřeba nejprve něco udělat .

Důchod je stanoven s ohledem na zásluhovost . Ovšem zásluhovost končí po přiznání důchodu neboť penzista již do systému nepřispívá . Z toho důvodu by měl být navyšován všem stejně . Také by měl být stanoven strop .

Bylo by dobré kdyby se podařilo dostat přepravu ve větší míře na železnici . Jsme země kterou velké množství kamionů pouze projíždí .

Aby děti sportovali záleží na rodičích škole a vlivu okolí . Podobná organizace tady nikdy nebyla a nikdo ji ani nepotřeboval . Jako chlapec jsem hrál fotbal a hlavně nebylo potřeba spousty peněz ani nezanedbatelné angažovanosti rodičů . Prospěch z té agentury budou mít hlavně její zaměstnanci .

Dal jsem hlas pro zpřísnění ale mám pocit že to problém nevyřeší . Řešení je spíše ve výchově a v důsledném vymáhání . Udivuje mne že se nikdo nepozastavuje nad výjimkou ze zákona na ochranu zvířat , tato výjimka umožňuje rituální porážku která ať se nikdo nezlobí se dá považovat za týrání .

Plně souhlasím s názorem pana Antonína Šolce ze dne 12.02.2019

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2020. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..