Slovo úvodem

Vážení členové Senior parlamentu,
milí přátelé,

po delší době bych Vás rád pozdravil a poděkoval Vám. Je Vás tu přes 200, pokořili jste hranici počtu poslanců v Poslanecké sněmovně. Vy všichni jste tu za sebe, diskutujete poctivě svým jménem, nikoli skryti za smyšlenou internetovou identitu. Vážím si Vašeho nadšení, Vašich názorů, které se nebojíte říct nahlas.

A zcela upřímně, cítím vůči Vám dluh. Vzhledem k Vaší aktivitě, kterou zde vyvíjíte, je potřeba, aby Vám Senior parlament nabídl víc. Aby byl aktuálnější, lépe s Vámi komunikoval, pravidelně nabízel nové podněty, informoval Vás o akcích ve Sněmovně - zkrátka aby tu nebyla nuda. Tým správců Senior parlamentu ale chystá postupně řadu dalších úprav, věřím, že budete mile překvapeni.

Těším se.

Radek Vondráček,
Předseda Poslanecké sněmovny
Parlamentu České republiky

Anketa

Budete během letošního léta na dovolené/výletě

Archiv anket

Vyhledat diskuzi

Člen Věra Térová

Hlasování


Diskuze

Ne všiml si někdo z vás kdo platí stravenkama co platí? Zda je v nákupu alkohol či cigarety to přeci pokladní nezajímá, jen přepočítá sumu a je vyřízeno. To by si měl rozhodnout podnikatel.

Ano naprostý souhlas s panem Svozilem. Zde je řečeno za kterých vlád tento nešvar vznikl. Baroni si mastí kapsu a běžný lid jejich brebendy platí.

Hlasuji ano, ale pod podmínkou efektivního využití v podstatě každé koruny a opět kontrola.

Hlasuji ano, ale pod podmínkou efektivního využití v podstatě každé koruny a opět kontrola.

Hlasuji ANO a souhlasím s paní Kaplanovou. Je třeba prožít být samoživitelkou a projít si anabazí našeho soudnictví. V rodině čekáme na vyjádření soudu již třetím rokem a jedná se o záležitost minutovou ne delší. Soud však mlčí, možná že se již žaloba ztratila.

Bohatý bude mít vždy na poplatky a chudý nebo senior bude zvažovat, zda vůbec půjde k soudu.

Souhlasím s panem Novotným - ano. Hromadná žaloba by mohla mít větší úspěch u soudů.

Ano jen ne další úřad.

Souhlasím s panem Svozilem. Vždyť nám už skoro nic nezbývá. Bydlím ve městě, kde byly textilní závody Tiba. Tyto závody jsou zrušeny, bourány nebo zcela zdevastovány a to se stalo za posledních třicet let. Česká republika byla textilní velmocí ať se jednalo o bavlnu či len. Bude náprava?

Ano ale jen pro zdravotní účel a zavést pořádnou kontrolu. Bez řádné kontroly by byl negativní dopad. V žádném případě nepodporuji pirátskou stranu.

Se zrušením uplatnění odpočtu úroků z uzavřených smluv o úvěru byť bankovního nebo z úvěru ze stavebního spoření nesouhlasím. Jedná se o významnou částku finančních prostředků, kterou spoří klient, který si vzal hypotéku na dům či byt.

Jedná se zcela o mimořádnou situaci a ta vyžaduje rychlé jednání.

Bylo by to hojně zneužíváno.

Souhlasím s panem Svozilem ale doplňuji, že neznat studenta a hodnotit jej jen podle jednoho testu z matematiky je naprostý nesmysl. Jsou vydána pravidla na hodnocení, kde je bodové značení, avšak hodnotitelé tato pravidla vůbec nerespektují.

Posílit pravomoci policii nejen v této oblasti.

Volební kampaň by měla být čestná a poctivá. Poctiví a čestní by měli být i zvolení představitelé a každopádně dodržovat slušné chování.

Pokud to nemůže být vyšší daň tak alespoň těch 7 %.

Mělo by se uvažovat o zákazu pyrotechniky zcela. Trpí zvířata jak domácí tak v přírodě.

Moje vyjádření je souhlasné s panem Frankem.

Souhlasím s panem Svozilem

V žádném případě, je to jediná možnost kam se obrátit s problémem mimo naše soudnictví. Podporuji Dr. Křečka, který zásadně mění pohled na tento institut, kterému paní Šabatová nepomohla.

V žádném případě, je to jediná možnost kam se obrátit s problémem mimo naše soudnictví.

Zprostředkovatelská činnost v energetice na základě oprávnění od ERÚ by pomohla ale daleko lepší by bylo tento druh podnikání zcela zrušit

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2020. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..