Slovo úvodem

Vážení členové Senior parlamentu,
milí přátelé,

po delší době bych Vás rád pozdravil a poděkoval Vám. Je Vás tu přes 200, pokořili jste hranici počtu poslanců v Poslanecké sněmovně. Vy všichni jste tu za sebe, diskutujete poctivě svým jménem, nikoli skryti za smyšlenou internetovou identitu. Vážím si Vašeho nadšení, Vašich názorů, které se nebojíte říct nahlas.

A zcela upřímně, cítím vůči Vám dluh. Vzhledem k Vaší aktivitě, kterou zde vyvíjíte, je potřeba, aby Vám Senior parlament nabídl víc. Aby byl aktuálnější, lépe s Vámi komunikoval, pravidelně nabízel nové podněty, informoval Vás o akcích ve Sněmovně - zkrátka aby tu nebyla nuda. Tým správců Senior parlamentu ale chystá postupně řadu dalších úprav, věřím, že budete mile překvapeni.

Těším se.

Radek Vondráček,
Předseda Poslanecké sněmovny
Parlamentu České republiky

Vyhledat diskuzi

Člen Věra Térová

Hlasování


Diskuze

Bylo by to hojně zneužíváno.

Souhlasím s panem Svozilem ale doplňuji, že neznat studenta a hodnotit jej jen podle jednoho testu z matematiky je naprostý nesmysl. Jsou vydána pravidla na hodnocení, kde je bodové značení, avšak hodnotitelé tato pravidla vůbec nerespektují.

Posílit pravomoci policii nejen v této oblasti.

Volební kampaň by měla být čestná a poctivá. Poctiví a čestní by měli být i zvolení představitelé a každopádně dodržovat slušné chování.

Pokud to nemůže být vyšší daň tak alespoň těch 7 %.

Mělo by se uvažovat o zákazu pyrotechniky zcela. Trpí zvířata jak domácí tak v přírodě.

Moje vyjádření je souhlasné s panem Frankem.

Souhlasím s panem Svozilem

V žádném případě, je to jediná možnost kam se obrátit s problémem mimo naše soudnictví. Podporuji Dr. Křečka, který zásadně mění pohled na tento institut, kterému paní Šabatová nepomohla.

V žádném případě, je to jediná možnost kam se obrátit s problémem mimo naše soudnictví.

Zprostředkovatelská činnost v energetice na základě oprávnění od ERÚ by pomohla ale daleko lepší by bylo tento druh podnikání zcela zrušit

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2020. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..