Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Cestování s certifikátem pro covid-19

Další témata:

Evropský parlament schválil v dubnu svůj mandát k jednání o návrhu zavést "Certifikát Evropské unie pro covid-19". Certifikát by měl být v papírové nebo digitální formě. Měl by obsahovat informace o očkování cestujícího proti covid-19, případně o negativním výsledku testu či o překonání covid-19. Nejedná se tedy o cestovní doklad. Evropští zákonodárci jej chtějí zavést ještě před zahájením letní turistické sezóny. Zjednoduší certifikát cestování? Omezí diskriminaci cestujících?

Dotáhli jsme se do doby TOTÁČE, kdo se chtěl mít dobře a nemít problémy, vstoupil do strany, dnes , kdo není naočkovaný nějakou rychlokvaškou, je občanem, kterého za chvíli TI lepšo lidí nepustí ani na nákup do sámošky. To jsme to v té demokracií dopracovali, bez ohledu na nějakou CORONU

Mladí se smějí a nechápou, že jsme pro výjezd museli mít kdysi výjezdní doložku. Oni dnes samí, musí být očkování, absolvovat testy a podepsat papír, že při újmě na zdraví nebudou požadovat náhradu a bez těchto vymoženosti nesmí jít ani na pivo ve svém okolí. Inu nová doba, nové opatření

Souhlasím s certifikátem, i když jej někdo bude brát jako diskriminační. Kdo se nechal naočkovat, měl by mít výhodnější cestování.

Vymyšlená covidová krize přináší výmysly v mnoha oblastech života. Proočkovat a žít jako s chřipkou, jediná možnost. Jen nerozdělovat lidi na "správné" a "nesprávné"....

Nereaguji na příspěvky bez výzvy. Paní Kapalová brod je ještě daleko a ani zde si nebudu hrát na Sibylu. Nejsem voděná ovce a nečtu různé hoaxy a konspirační weby laděné anti Gatesovskou a Sorosovskou tématikou. A vězte, že na chleba si ještě vydělat umím. Ale uvidíme!

Pane kolego Kašpare, souhlasím s tím, že vše kolem viru je poprvé, ale obávám se , že ne naposled! Když loutkovodiči vidí, jak se jim podařilo zblbnout společnost a jak se jim penízky jen sypou, tak nepřestanou, ti budou vyhlašovat nové viry a nové mutace a nové vakcíny a za chvíli nebude na chleba

Zaznamenal jsem, akceptaci vakcín schválených EMA. A potvrzení o vakcinaci v jakékoli podobě musí být zdarma. Platnost je zatím celosvětově diskutována. Vše kolem viru je zatím bohužel poprve.

Pane Kudrnáč, já si troufám vydedukovat, že skupiny co vydělávají na strachu z Covidu, na testech a na vakcínách si vylobbují, aby vše platil už tak zubožený a odraný erár, aby se jim kšeftíky dobře dařily. A samozřejmě půjde o peníze a taky o pokusy na lidech a o zotročení vystrašených lidí.

Mezinárodní očkovací průkaz funguje v pohodě již dlouho. Průkaz na Covid bude boj o lokální zájmy výrobců vakcín a politický boj EU proti Rusku a Číně. Budeme uznávat očkování vakcínami z Ruska, Číny, Austrálie, Indie...? A půjde taky o peníze. Kdo to bude vydávat a za kolik. A co platnost průkazu?

Já si nebudu hrát na nostradámy a vizionáře neboď nikdo neví co bude, jak to bude a co dalšího nás ještě s tímto virem čeká ale toto je určitý krok jak se trochu pohnout z místa. A ta menšina rozumných, odvážných a svobodomyslných má plné právo s tím nesouhlasit.

Opravují v předešlém textu slovo neuvádět za UVÁDĚT a dodávám , že takovéto zprávy jsou na západ od nás dle informací z internetu již trestným činem, což hraničí s deb*****u. K takovým koncům u nás doufám nedojde i když příznivců je dost a v poslední době dává tato elita o sobě hlasitě vědět

Paní Kapalová , na to Vám odpovím. Jako dosud. VŠECHNO, CO SE TÝČE MIGRANTŮ o tom se nesmí psát, ani neuvádět zprávy v médiích a nikdo nechce říct na čí žádost, nebo příkaz, klid je i ve vládě, parlamentu i v senátu a všem je to šuma fuk, zřejmě nás všechny zblbla CORONA. o ČT ani nemluvím !!!!!!!

4) Takže za mne ten cerifikát (Covid 19), nezjednoduší cestování, protože onemocnět mohou i očkovaní i testovaní a hrůzným způsobem to zavede diskriminaci a později možná i kriminalizaci lidí co na Covid -šaškárnu nevěří a vidí jen zisky farmaceut. firem. Mimochodem, jak to bude s migranty?!?!

3) a vystrašení co budou mít všechny výhody a na druhé straně budou lidé s rozumem , odvážní a svobodomyslní , kteří budou vytlačováni na okraj společnosti. potom bych si já připnula na kabát nějaký čtvereček nebo puntík a nebo i tu hvězdičku. Začíná epidemiologický a farmaceutický teror (aparteid)

2) V praxi nyní prožíváme všichni to, co jsme před jedním a půl rokem považovali za dezinformace, hoax, nebo sci fi a v současnosti jsme všichni pomalu a jistě dostrkáváni k tomu, že budou lidé dvou kategorií tak jako to začalo ve dvacátých letech v Německu. Na jedné stran. budou ti poddajní, hodní

Souhlasím s panem Frankem. Před několika lety se nadělalo tolik cavyků s ochranou osobních údajů a nyní by se měly dávat všanc kde komu údaje, které navíc podléhají lékařskému tajemství. Před časem byla vyhozena jedna paní ze severních Čech z práce, protože si připnula na kabát žlutou hvězdu.

Vyhvězdičkovali jste mi slovo,které je božské proti tomu, co si ve skutečnosti myslím a stejné je to i o nějakých COVID pasech, kde 17 našich zaprodaných europoslanců v únoru souhlasilo s jejich zavedením, bez souhlasu občanů a bez předběžné informovanosti v MEDIÍCH, Projev samolibosti celé EU

EU, místo toho, aby se zreformovala, tak vymýšli jednu ****** za druhou. Na povinnost očkování necertifikovanou vakcínou není zákon a je to proti lidským právům, jen proto se nechává při očkování podepisovat papír , kde se očkovaný zbavuje svého práva dovolání při případném poškození svého zdraví

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..