Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Jste spokojeni s dosavadním průběhem povolebních jednání?

Další témata:

Jste spokojeni s dosavadním průběhem povolebních vyjednávání?

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.


Pokud jste podobné vtipy vyprávěl v Kotli M. Jílkové (proto si vás tam zvala) byla to švanda, hodně jsme se nasmáli ale teď už je to jen nesplnitelné přání zapomenutého účastníka zmíněného humoru.

Je třeba sebrat fialkové vládě neumětelů většinu v senátu na podzim ve volbách. A po prezidentské volbě rozpustit tuto nebezpečnou vládu a vypsat nové volby.

Paní Němečková, mám stejný pocit a citím, že to chtějí dovést k totalitě, hlavně Pekarová a Rakušan a nebo nás přivést k válce s Ruskem /Černochová , Langšádl. a ten ministr Lipovský )/ Skutečně se bojím, co tady ti lidé napáchají a mám obavu, že budou i překopávat zák. třeba o přímé volbě presid.

Tak nevím, jestli to tady funguje?
Ale co předvádí tenhle slepenec, hrůza a děs, snad se tam dlouho nezdrží, a nenadělaji tolik zla.

A také v podpalubí je hodně smutku. Hlavně u ČSSD je nálada pohřební a nic nezmění ani dnešní (nelze zde napsat to slovo)" jmenování" nového vedení.

Jo to velké hemžení. Hlavně Piráti působí smutným dojmem.

Zajemcu o vladni kresla je vic nez kresel, proto se dalsi vytvori a tak zacne budouci vlada setrit sama u sebe. Dobry priklad pro ostatni.

Nevidím žádné po****bní jednání, vidím, jen stáda hyen a supů, podporovaných meinstreamovými médii, kteří se snaží zdiskreditovat presidenta a jeho schopnost vykonávat funkci. Jsou to nenažrané šelmy.... dofám, že se brzy poperou mezi sebou o koryta

Pustil jste se na velmi tenký led p. Vondráčku. Pokud jste tam nelezli oknem tak dveře oddělení na ARO vám musí někdo otevřít. Pokud neotevřel je možná důvod proč se tím a taktéž pravostí podpisu po trestním oznámení zabývá policie. I Babiš se od toho distancoval. A s tímto do vedení sněmovny?

Třicet dnů po plebiscitu se dle zákona má sejít nová sněmovna což je 8.11. Co jste to vlastně vymohl na nemocném člověku bez vědomí ošetř. lékaře p.Vondráčku? Vašim jednání v doprovodu hradního šaška se na popud ÚVN musela zabývat policie. Je to z vaší strany hyenismus který jste tak kritizoval.

Nevím jakou spokojenost chcete vyjadřovat čtyři dny po volbách pane Vondráčku. Včera jste několikrát v interwiu 24 s p. Witovskou označoval vítěze ****b Ano. Spíše by mne zajímalo zda jste již podal stížnost SVK proti vyhlášeným výsledkům ****b.

čtvrtek 14.10. - žádná jednání se moc nekonají, protože právě teď se uvnitř vítezných stran interně teprve diskutuje "co vlastně chceme a kdo to bude dělat". Myslím (!!nevím), že nový vládní program bude hodně nekonkrétní. A jsem moc zvědavý jaká bude za 4 roky důchodová reforma a daně.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..