Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Jste spokojeni s dosavadním průběhem povolebních jednání?

Další témata:

Jste spokojeni s dosavadním průběhem povolebních vyjednávání?

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.


Zajemcu o vladni kresla je vic nez kresel, proto se dalsi vytvori a tak zacne budouci vlada setrit sama u sebe. Dobry priklad pro ostatni.

Nevidím žádné po****bní jednání, vidím, jen stáda hyen a supů, podporovaných meinstreamovými médii, kteří se snaží zdiskreditovat presidenta a jeho schopnost vykonávat funkci. Jsou to nenažrané šelmy.... dofám, že se brzy poperou mezi sebou o koryta

Pustil jste se na velmi tenký led p. Vondráčku. Pokud jste tam nelezli oknem tak dveře oddělení na ARO vám musí někdo otevřít. Pokud neotevřel je možná důvod proč se tím a taktéž pravostí podpisu po trestním oznámení zabývá policie. I Babiš se od toho distancoval. A s tímto do vedení sněmovny?

Třicet dnů po plebiscitu se dle zákona má sejít nová sněmovna což je 8.11. Co jste to vlastně vymohl na nemocném člověku bez vědomí ošetř. lékaře p.Vondráčku? Vašim jednání v doprovodu hradního šaška se na popud ÚVN musela zabývat policie. Je to z vaší strany hyenismus který jste tak kritizoval.

Nevím jakou spokojenost chcete vyjadřovat čtyři dny po volbách pane Vondráčku. Včera jste několikrát v interwiu 24 s p. Witovskou označoval vítěze ****b Ano. Spíše by mne zajímalo zda jste již podal stížnost SVK proti vyhlášeným výsledkům ****b.

čtvrtek 14.10. - žádná jednání se moc nekonají, protože právě teď se uvnitř vítezných stran interně teprve diskutuje "co vlastně chceme a kdo to bude dělat". Myslím (!!nevím), že nový vládní program bude hodně nekonkrétní. A jsem moc zvědavý jaká bude za 4 roky důchodová reforma a daně.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2021. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..