Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Odškodnění za výbuchy munice (Vrbětice)

Další témata:

Poslanci většinově schválili odškodnění dotčeným obcím na Zlínsku za výbuchy munice v roce 2014. Obdrží téměř 700 milionů korun. Jak hodnotíte toto odškodnění?

Vrbětice jsou podvod na lidi . Podle výpisu z kat. z nem. je vlastníkem ČR potažmo AČR , kteří nezajistili své objekty před vniknutím nežádoucím osobám . Pokud je zde pronájem , tak jak bylo ve smlouvě podmíněna ochrana objektů . Jednoznačně je pochybení ze strany vlastníka t.j. AČR .

Za chvíli budou města, obce i občané od státu požadovat odškodnění za cokoliv (všechno) co se stane v jejich okolí. Hodně vody, málo vody, vítr, zemětřesení, průjezd náklaďáku, stavba čističky, stavba silnice, ryby pro kormorány, stromy pro bobry... A tak bych mohl pokračovat. Dejme to rozpočtu.

Nechtěl bych být majitelem nemovitostí, sloužící k obživě, které nemohu už léta používat. Stamiliony na toustový chleba a čapí hnízdo nevadí ale skutečné odškodnění přímých účastníků je namístě. Závist je hnusná věc. Objevila se i na jižní Moravě po tornádu.

O jakém odškod. se to mluví, předpokládám, že všech. škody už byly pojišť. nebo firmami, co to zavinili, odškodněni!!! Nesnaží se tu někdo využít situace a spolu se záměrem obvinit R. a snažit se z Rus. vytáhnout peníze, si opět namastiti kapsy. Stát by se měl snažit rychle najít a odsoudit viníky

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..