Slovo úvodem

Vážení a milí,

jste fajn!

Děkuji vám za příspěvky a názory v nich psané. Jsem za to vděčný. Já i návštěvníci tohoto portálu mají díky vám zpětnou vazbu k současnému dění v naší republice.

Také chci moc poděkovat všem členům Senior parlamentu, kteří mi píší do Poslanecké sněmovny. Vážím si vašich slov.

Dnes, 14. října, rozhodl prezident republiky o svolání zasedání nové Poslanecké sněmovny, zároveň stanovil den jeho zahájení na pondělí 8. listopadu 2021.

Posílám všem srdečné pozdravy a mějte se pěkně!

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Vyslovení nedůvěry Vládě České republiky

Další témata:

Skupina poslanců požádala předsedu Poslanecké sněmovny o svolání mimořádné schůze k "vyslovení nedůvěry Vládě České republiky". Jak byste ohodnotili fungování vlády v tomto volebním období? Hlasovali byste "pro" vyslovení nedůvěry české vládě?

Vláda v covidovém období neměla lehkou situaci. Opozice stálou nekonstruktivní kritikou situaci ještě zhoršovala.

A dopadlo to jako vždycky.

Je to můj názor do kterého vám nic není. Psi štěkají ale karavana jede dál.

To se vám zas podařilo něco připomínkovat k tématu vyslovení důvěry či nedůvěry české vládě, tak na slyšenou s vaším chvalozpěvem za ty 4 měsíce

Pane Franku psal jste, že už s těmi hloupostmi končíte ale nějak se vám to nedaří. Škoda. Vám už nepomohou ani ti terapeuti. Ale i hloupost je boží dar.

Pane Kašpare, Vy se nějak z těch vláken nemůžete v žívotě vymotat. Dejte na rady terapeutů

V intencích zadání vlákna. Jako velké korupční Fiasko a nedůvěru měla tato squadra po celou dobu existence. Ale ještě čtyři měsíce!!!

Již to řeklo mnoho komentátorů.
Opozice to využila. Byla na obrazovce ČT celkem 14 hodin aniž se to započítá do "proporcionality" vysílání, kterou ČT tak ráda obhajuje.

Ta špína a vulgarizování jmen při projevech členů demobloku při hlasování o nedůvšře se NEDALA VŮBEC POSLOUCHAT a proto celou schůzi naše ČT 24 vysílala. Zřejmě v rámci ještě větší naštvanosti občanů. Skutečně to chce uspořádat defenestraci a vyházet ten chlév okny ven, než bude pozdě

Nepřeju si a nedovedu si představit,kdyby nedůvěra vlády prošla !!!! Dnes, pár měsíců před volbami tuto snahu považuju za před****bním mítink tzv. demobloku a nebo zoufalství stejného uskupení, připadají mi jako malí ufňukaní caparti, kteří se perou na pískovišti o bábovičku.

Přestože nesouhlas. s celým tím více než rok trvajícím Covid-cirk., dovedu si živě představit jak ze členy vlády mávali nenažraní, rádoby odbor., kteří jsou odpovědni z celou tu šaškárnu. O Babišovi, ke kterému mám i jiné výhrady, si myslím, že bychom v této těžké době nemohli mít jiného premiér.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2021. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..