Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Pěstování léčebného konopí

Další témata:

Vládní návrh zavádí nové podmínky pro jeho pěstování. Doposud mohl v České republice pěstovat jeden dodavatel (vzešel z výběrového řízení Státního ústavu pro kontrolu léčiv). Předloha nastavuje systém, který za účelem produkce a následné výroby léčebného konopí umožní pěstování právnickým nebo fyzickým osobám. Tím dojde k výraznému navýšení pěstitelů (počet v novele není omezen). Jste pro navýšení pěstitelů léčebného konopí?

Kolego Sazečku, obyčejným občanům je již dlouho známo, jak jsou užívány prostředky k jakékoliv ochraně při dodržování zákonů, předpisů a nařízení v této republice, tak nebuďme idealisti a bude to ještě horší při prosazování požadavků z EU.

Při zákazu drog ovšem musí mít stát prostředky na to, aby jejich šíření efektivně zabránil!

´Hezké příspěvky nás, co víme jak se dá léčebný prostředek zneužit a navíc, když jej chtějí prosadit TI, kteří se nebojí i na internet pustit svá nahraná videa z domácích doupat, plných vůni alkoholu a dýmu z " PRAVÝCH PORTOTIK" Kdo věří, že se to dá uhlídat je idealist.

Konopí musí sloužit jen léčebným účelům.

Ulevilo se mi, že zákon neprošel. Užívání drog přispělo k tragédiim v rodinach i samotných konzumentů.

Drogy jsou daleko větším nebezpečím než dostupný alkohol. Nakonec to vidíme každý týden na našich silnicích, co mají policisté za problémy se zdrogovanými řidiči. A v kombinaci s alkoholem to je smrtící koktejl!

Je dobře, že zákon neprošel. Uvědomte si laskavě, že tři plně vzrostlé rostliny nikdo nemůže za rok spotřebovat snad ani na léčebné účely! Jeden to snad za rok ani nevykouří.

On ten automat má asi naprogramováno předvídání a čtení myšlenek, protože by člověk mnohdy napsal, co by nešlo uveřejnit. Bylo by zajímavé, pokud by byl umístěn u řečnického půltu v PS, to by byl někdy vyhvězdičkován projev některých poslanců

Pro léčebné účely pod kontrolou, nemám problém.

On ten údajný automat má za sprostá i naše přímení. Již dvakrát jsem měl v této věci dotaz na správce těchto stránek uvedeného jako kontakt . Vždy bez odpovědi. Do*****m si příklad. Oslovím-li p. Vratislava z příspěvků 28.9. příjmením( omluva dotyčnému za familiárnost) je toto vytečkováno.....

Když však napíši Babiš či Bureš tak tyto jsou údajným automatem přijatelná? Toliko příklad. Některé přízpěvky s tečkovaným oslovení pak ztrácejí smysl. Je to nějaká divná praxe. Správci této platformy by měli přistoupit k úpravě nebo k vysvětlení proč k tomu dochází.

Prosím, proč mi automat místo slova *****itel , *****ování , místo částice "*****" píše hvězdičky, jako by to bylo sprosté slovo?

Jsem pro navýšení *****itelů léčebného konopí a dokonce jsem i pro legalizaci jeho *****ování..... kdo ho potřebuje jako lék ať ho má dosažitelné a co nejlevnější a ******** a narkomani si vždy najdou cestičku, jak si ho opatřit.

Osobně jsem pro legalizaci konopí. Pokud se bude prodávat volně, tak utrpí šedá ekonomika. Obdobně jako když se prodávaly bony před Tuzexem a nikdo to neviděl. O zisky by přišly nelegální výrobci a překupníci, kupující by odváděl DPH + spotřební daň.

A je opravdu takový nedostatek ? Čím více *****itelů bude tím hůře se budou kontrolovat a nebo je to příprava na legalizaci a tam se již počítá se zvýšeným zájmem . Někde jsem slyšel že už nyní vyrábíme nejvíc omamných látek v Evropě .

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..