Slovo úvodem

Vážení přátelé,

nadšení – to je pocit, který mám z toho, že vznikl Senior parlament. Vnímám ho jako místo, kde se setkávají lidé, kterým není lhostejné veřejné dění. Je to místo pro váš názor a pro vaši diskuzi.

Se zájmem se účastním besed a dalších setkání se seniory. Teď nemyslím potřesení si rukou v domovech důchodců v rámci předvolební kampaně, jak to dělají mnozí politici. Já mám na mysli skutečné setkávání a živé diskuze se staršími spoluobčany, kteří mají na svět daleko rozumnější, ucelenější a „střízlivější“ pohled, než si někdy společnost dokáže uvědomit. Proto mě těší, že čtete tyto řádky. Znamená to, že jste členem Senior parlamentu nebo členství zvažujete.

Vítejte zde a přijměte pozvání k diskuzi. Senior parlament patří vám!
Těším se na vaše názory a výsledky vašeho hlasování.

Radek Vondráček,
Předseda Poslanecké sněmovny
Parlamentu České republiky

Anketa

Považujete za správné, že část senátorů chce podat ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana kvůli jeho váhání s odvoláním ministra kultury?

Archiv anket

Vyhledat diskuzi

Lidé lidem

Aktuálně je registrovaných
197 členů Senior Parlamentu

Podmínky

  1. Senior parlament je diskuzní a názorová platforma. Členem Senior parlamentu se může stát každý občan České republiky starší 55 let včetně.

  2. Senior parlament není anonymní fórum, každý člen je řádně registrován a jeho totožnost je ověřena.

  3. Registrace členů Senior parlamentu je zdarma. Stačí vyplnit jednoduchý přihlašovací formulář ZDE. Vyplněný formulář bude automaticky elektronicky odeslán na e-mail uvedený žadatelem o členství v Senior parlamentu, kdy je dále třeba ho vytisknout, nechat ověřit podpis (kdekoliv na České poště, Czech pointu nebo u notáře) a ověřený formulář zaslat na adresu: Seniorský parlament, z.s., Jánská 25/1, 767 01 Kroměříž.

Poznámka: Ano, registrace Vám vezme trochu času a peněz (poplatek za ověření podpisu činí 30 Kč a poštovní známka 20 Kč). Ovšem je to jediná a poslední starost, kterou se členstvím v Senior parlamentu budete mít. Na druhou stranu, díky takto pečlivě ověřené registraci můžeme garantovat 100% věrohodnost Senior parlamentu.

  1. Každý registrovaný člen Senior parlamentu má právo vstoupit do jednotlivých aktuálních diskuzích na webu www.seniorparlament.cz a vyjádřit svůj názor. Každý člen má právo hlasovat ANO/NE a zároveň má možnost svůj názor rozvinout příspěvkem do související diskuze.

  2. Každý registrovaný člen Senior parlamentu má navíc možnost se přihlásit k členství až do tří parlamentních výborů. Ty jsou tematicky totožné s výbory Poslanecké sněmovny. Každá z diskuzí spadá svým tématem do agendy konkrétního parlamentního výboru. Do každé diskuze může přispívat každý člen Senior parlamentu, ovšem členové výboru, do jehož agendy diskuze náleží, mají v diskuzi své příspěvky zvýrazněny.

  3. V diskuzích není povoleno používat vulgární výrazy či rasistické výroky, šířit nenávistné myšlenky apod.. Provozovatel webu Senior parlament nenese zodpovědnost za diskuzní příspěvky. Každý ze členů Senior parlamentu nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory a diskuzní příspěvky.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2019. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..