Slovo úvodem

Vážení členové Senior parlamentu,
milí přátelé,

po delší době bych Vás rád pozdravil a poděkoval Vám. Je Vás tu přes 200, pokořili jste hranici počtu poslanců v Poslanecké sněmovně. Vy všichni jste tu za sebe, diskutujete poctivě svým jménem, nikoli skryti za smyšlenou internetovou identitu. Vážím si Vašeho nadšení, Vašich názorů, které se nebojíte říct nahlas.

A zcela upřímně, cítím vůči Vám dluh. Vzhledem k Vaší aktivitě, kterou zde vyvíjíte, je potřeba, aby Vám Senior parlament nabídl víc. Aby byl aktuálnější, lépe s Vámi komunikoval, pravidelně nabízel nové podněty, informoval Vás o akcích ve Sněmovně - zkrátka aby tu nebyla nuda. Tým správců Senior parlamentu ale chystá postupně řadu dalších úprav, věřím, že budete mile překvapeni.

Těším se.

Radek Vondráček,
Předseda Poslanecké sněmovny
Parlamentu České republiky

Anketa

Budete během letošního léta na dovolené/výletě

Archiv anket

Vyhledat diskuzi

Podmínky

  1. Senior parlament je diskuzní a názorová platforma. Členem Senior parlamentu se může stát každý občan České republiky starší 55 let včetně.

  2. Senior parlament není anonymní fórum, každý člen je řádně registrován a jeho totožnost je ověřena.

  3. Registrace členů Senior parlamentu je zdarma. Stačí vyplnit jednoduchý přihlašovací formulář ZDE. Vyplněný formulář bude automaticky elektronicky odeslán na e-mail uvedený žadatelem o členství v Senior parlamentu, kdy je dále třeba ho vytisknout, nechat ověřit podpis (kdekoliv na České poště, Czech pointu nebo u notáře) a ověřený formulář zaslat na adresu: Seniorský parlament, z.s., Jánská 25/1, 767 01 Kroměříž.

Poznámka: Ano, registrace Vám vezme trochu času a peněz (poplatek za ověření podpisu činí 30 Kč a poštovní známka 20 Kč). Ovšem je to jediná a poslední starost, kterou se členstvím v Senior parlamentu budete mít. Na druhou stranu, díky takto pečlivě ověřené registraci můžeme garantovat 100% věrohodnost Senior parlamentu.

  1. Každý registrovaný člen Senior parlamentu má právo vstoupit do jednotlivých aktuálních diskuzích na webu www.seniorparlament.cz a vyjádřit svůj názor. Každý člen má právo hlasovat ANO/NE a zároveň má možnost svůj názor rozvinout příspěvkem do související diskuze.

  2. Každý registrovaný člen Senior parlamentu má navíc možnost se přihlásit k členství až do tří parlamentních výborů. Ty jsou tematicky totožné s výbory Poslanecké sněmovny. Každá z diskuzí spadá svým tématem do agendy konkrétního parlamentního výboru. Do každé diskuze může přispívat každý člen Senior parlamentu, ovšem členové výboru, do jehož agendy diskuze náleží, mají v diskuzi své příspěvky zvýrazněny.

  3. V diskuzích není povoleno používat vulgární výrazy či rasistické výroky, šířit nenávistné myšlenky apod.. Provozovatel webu Senior parlament nenese zodpovědnost za diskuzní příspěvky. Každý ze členů Senior parlamentu nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory a diskuzní příspěvky.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2020. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..